Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő (k), milyen érzést vált...

Szülő (k), milyen érzést vált ki belőled, hogy tudod, hogy a 13-16 éves lányod szexuális életet él?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy amikor halljátok a hangokat, hanem a tudat, hogy tudjátok, hogy szokott szexelni.
2011. jan. 23. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
76%

13 évesen elég gáz. Én 15 voltam, amikor először voltam fiúval, akkor úgy gondoltam, nem korai, de visszagondolva még várhattam volna (visszagondolva az lett volna a legjobb, ha senkinek nem adom oda magam).

Anya elfogadta, nem hisztizett meg nem volt mérges, semmi ilyesmi nem volt, csak felhívta a figyelmem a védekezés fontosságára.

2011. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
61%
hát én 17 leszek, de nemrég vesztettem el a szüzességemet és még csak nem is szerelemből
2011. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavarna ha a 14-16 éves lányom szexuális életet élne (13 még korai), csak a védekezés fontosságát hangsúlyoznám (óvszer), elvinném orvoshoz, és nyíltan beszélnék vele a dolgokról, ahogy anyám is tette velem ennyi idősen, mert igen én is szexeltem 14 évesen és mindig tudtam védekezni, sosem kellett aggódnom, hogy terhes maradok-e, szerelemből tettem a barátommal, nem a disco mögött, nem lettem ribanc azóta sem, és most sem bántam meg, felnőtt fejjel sem, ugyan úgy jól esett a szex, ugyan úgy kívántam mint most, és határozottan állítom elég érett voltam hozzá, minden ember más, az pedig, hogy valaki ennyi idősen érdeklődik az ilyesmi iránt teljesen normális, legalábbis én 14 évesen már nem a barbik és a rajzfilmek világában éltem szerencsére.
2011. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
Kérdező a te lányod él? és ha igen akkor honnan tudod?
2011. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
72%
Erről beszélünk, hogy de nem mindenki érett akár 17 évesen sem, valaki meg lehet 14 évesen is igen. De ettől még vannak erkölcsi részei is a dolgoknak. Egy másik példa: lehet, hogy egy 18 karikás film nem okoz lelki traumát egy 12 évesnek, de attól még nem lenne szabad megnéznie. Márha érthető a példám, és nem szexfilmre értettem, hanem akármilyen 18 asra.
2011. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
84%

miért kor alapján próbáljátok meghatározni az emberek érettségét ? marhára nem attól függ, 17 vagyok és 12 évesen viselkedtem utoljára úgy, ahogy az osztálytársaim, vagy akár az idén érettségiző osztályok. nem vagyok szűz és csak fél évet vártunk barátommal, de másfél éve együttvagyunk, ami azért lefordítva 30 évvel ezelőttre, négynek felel meg.


mellesleg ha úgy nevelitek a gyereket, hogy ne zárjatok el előle minden szexuális vonzatú dolgot, nem fog azért szexelni, mert a barátnője már 12 évesen 25éves palikat cumizik a diszkó előtt. meg persze ott is el van rontva az egész, hogy a legtöbben (inkább lányok) a félévijükkel -ami nem is olyan rossz-, félnek odaállni anyuapu elé, hogy hé kettes lettem valami számomra nem érettségi tantárgyból, mert ilyen pofon meg olyan eltiltás blablabla, akkor hogy van pofája elvárni, hogy a gyerek bízzon benne és bármit el merjen mondani ? amúgy sem valami könnyű a tinédzserkor, nem kellene még így meg úgy a saját képességeire hagyni szegényt, miközben kívülről úgy tűnik, vigyáznak rá.

2011. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
56%

a mai tinikkel nagyon elszaladt a ló. mi 16 évesen kaptuk az első csókunkat. 14 évesen kézen fogva mászkáltunk, és ez jó volt. álmodoztunk a szerelemről és a szexről, de nem mertünk ennél tovább lépni.

17-19 évesen vesztette el az átlag a szüzességét. ami most megy az szerintem hallatlan. Nem is tudom, hogy meddig fokozódhat ez a szexuális szabadosság és igénytelenség, ami most van. 33N

2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
13%
Hát én nemtudom embereke, de nehogy már a szülőnek kelljen azért azt elmondani a kisjánykának, hogy a fiú ha a tökét beleakarja rakni a pi nádba kisjányom, azt csakis éretten tedd meg. Nyugodtan használhatja csak pisilésre, nem kell utána a szülőre mutogatni.
2011. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a lányom 14.születésnapján veszítette el a szüzességét.Ekkor a fiúval fél éve jártak.Először kiakadtam,de újra átbeszéltük a védekezési módszereket.A fiúval még 3 évig voltak együtt,így nem egy jött-menttel szeretkezett.Nálunk nem lehetett,csak a barátjánál.Már régen szakítottak,múltkor itt volt egyik barátnője,és hülyeségből beetettek,hogy ők ketten voltak még 2 fiúval,és csoportosba csinálták.Nem akadtam ki,úgy vagyok vele,hogy most 19 éves és nem ettől függ,hogy milyen az ember.Mikor elmondták,hogy csak hülyéskedtek,jót nevettünk rajta.:)


39/N

2011. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
50%

A nagymamám (1960-ban) 16 évesen férjhez ment szerelemből (14 évesen ismerkedett meg a papámmal), anyukám (1985) 18 évesen férjhez ment szerelemből, a szüzességét 15 évesen vesztette el.

Shakespeare Júliája 13 éves volt, Erzsébet királyné 16 évesen ment férjhez, és még sorolhatnám hosszasan!

2011. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!