Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő (k), milyen érzést vált...

Szülő (k), milyen érzést vált ki belőled, hogy tudod, hogy a 13-16 éves lányod szexuális életet él?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy amikor halljátok a hangokat, hanem a tudat, hogy tudjátok, hogy szokott szexelni.
2011. jan. 23. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
0%

"Az érettség kedves kérdező az nemcsak testileg kell, hogy meglegyen. mint írtam, attól, hogy kinő a cici és megjön a mikulás, még lélekben gyenge lehet a nő. Sőt nőnek is elég dúrva nevezni egy tini korú lányt. Én tuti kiakadnék és levágnák neki egyet ha megtenné majd a lányom, csak azért, hogy lássa nem tartom természetesnek."


TÉNYLEG LEÍRTAD? MUTASS RÁ EBBEN ARRA A RÉSZRE, HOGY MIT JELENT AZ ÉRETTSÉG! MERT EZ ITT ÜRES FÉLREBESZÉLÉS.

2011. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
29%
figyi. azért vágnék le, hogy ha idő előtt tenné meg, főleg, ha tudom, két hete járna majd valakivel. és ha elszakadna az óvszer és nem mondaná meg? az nehogy már az én fő bajom legyen. okés, melléállnék, de figyi ha meg nem tennék semmit, akkor csak megtörtént és kész? akkor csak bizakodjunk, hogy nem fogja megtenni vagy mi? valamit tenni kell akkor is reagálni, ha már megtörtént akkor is. biztos nem veregetem meg a tizennégy éves lányomat büszkén, hogy " na végre már, ideje volt, már azt hittem apáca leszel" :P azért godnoljunk bele szerintem.
2011. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:37


Te szerintem 16-20 éves korosztály vagy. Maximum.

2011. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
0%
a százalékom alapján előtte láthattad, hogy leírtam. ha valamiről leírod, hogy miről nem érett egy fiatal a szexre akkor az már egy táppont lehet. Attól, ha szerelmes attól sem érett még. Megfogalmazva: Akkor érett egy nő, ha testileg, szellemi érettségileg a vágytól is eléggé vezérelve, természetesen minimum 18 éves korától él szexuális életet. A férfiak másmiatt is vezérelve vannak, tudjuk, hogy mi is termelődik bennünk, sokszor mi erőltetjük még felnőtt fejjel is. Ezt lássuk be, aztán egy másik kérdés, hogy rálehet venni, belehet indítani egy nőt is a célig.
2011. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:37


Inkább örülj annak,hogy elmondja. (ha elmondja)

És inkább beszéld meg vele. Szerinted bármivel is meg tudod akadályozni hogy majd legközelebb is megtegye?

2011. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

83%-os

Szóval Te pofozni fogod a gyerekedet? Még egy gyerekverő szülő, szuper, ahelyett, hogy intelligens felnőtt módjára megbeszélnék a dolgokat, értelmesen elmagyaráznád, hogy neked mi nem tetszik, stb., ehelyett ordítasz és ütsz... gratulálok...gondolom téged is így neveltek.

2011. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
Egyébként testileg az a lány aki menstruál már érett a szexre, az annak a jele ugyanis, a lelkiség más kérdés.
2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
26%
írtam, hogy 27 vagyok kb a második oldalon, és ne gondoljatok prüdnek vagy ilyesmi. Okés, örülnék ha elmondaná, bár nem érdekelne olyan szinten, szóval ki kíváncsi még akár huszonévesen is, hogy mikor szexel a lánya, biztos nem arra lennék kíváncsi, hogy akit csecsemő kora óta nevelek, mikor kezd el nemi életet élni, főleg úgy, hogy tudom, mit is lehet művelni egy nővel. szóval ne vegyetek negatívnak, szerintem nem jó ez a koránkezdés. és még a másik attól, ha már nem szűz egy csaj, és mondjuk jár a 2. barátjával is két hete már, az is milyen természetes, hogy mivel már úgysem szűz lefekszik vele. Azért... na.
2011. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
0%
én nem mondtam, hogy verném. csak most írtam, hogy adnék egy pofont, de az messze áll a veréstől. de nem valószínű, hogy megtenném, de 14 éves lenne nem örülnék az tuti.
2011. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
És a pofonnak mi értelme lenne? Mit segítene rajta? Visszanőne a szűzhártyája tőle? Vagy csak te vezetnéd le a feszültséget? Mert ha ez feszültséglevezetés akkor valóban éretlen vagy.
2011. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!