Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülő (k), milyen érzést vált...

Szülő (k), milyen érzést vált ki belőled, hogy tudod, hogy a 13-16 éves lányod szexuális életet él?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy amikor halljátok a hangokat, hanem a tudat, hogy tudjátok, hogy szokott szexelni.
2011. jan. 23. 11:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
37%
Akik azt írták, hogy "éretlenek a szexre" azok hogy értették? Úgy értem mit jelent ha éretlen valaki rá? És az miért baj neki hogy éretlenül szexel? És miért szánalmas az éretlenül szexelés? Ezeket nem értem...
2011. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
16%
bocs a dúrva előbbiért, de azért minden ember egy külön lény is, és több százalékba múlik rajta is, hiszen saját hormonjai álltal ő van vezérelve és neki kell saját magának parancsolnia. Akkor most adjunk igazat, ha úgy érzi tegye meg akár 12 évesen? Mondjuk ki akkor a végső szót. Csak azért mert "szerelmes" ????? Akkor szüljön is, mert biztos már gyereket is szeretne. :P
2011. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim válasza:
39%
16 év alatt?!még tizenhat évesen sem értem miért kell,de még korábban?na ez szép!
2011. jan. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
71%

Valóban, a legtöbben ''divatból'' kezdik el ilyen fiatalon a szexuális életüket.

én 18 vagyok, vagyis még nincs gyerekem :D

De emlékszem azokra az iskolás évekre, ahol az osztálytársnőim mindegyike arról mesélt,hogy hol és kivel szexelt.

Én örökké le voltam nézve,mert szűz voltam (vagyok).

13 éves, vagy 14. lehettem,amikor a szüleim még könyvet is adtak,amiben minden benne volt a szexről. Nem tiltották,nem ellenezték, de én nem akartam.

Máig nem akarom. Lehet buta vagyok, 20.századi felfogású,de míg nem érzem magam igazán szerelmesnek nem akarok szexelni.

Persze vannak időszakok,amikor kívánnám, és férfiak is,akikkel, de később rájövök, hogy ez részemről nagy baklövés lenne,mert még egyik sem volt szerelem.

Remélem,hogy mikor gyermekem lesz,ő is így fogja felfogni a dolgokat,mint én, még ha el is ítélik.

Visszatérve, azok a régi osztálytársaim ma egytől egyig ki vannak égve, az arcuk tönkre ment (ha átengedtek magukon egy egész focicsapatot nem is csoda), hatalmasat öregedtek, míg én kislányosan nézek ki.

Ezzel csak annyit akartam kifejezni, hogy mivel én nem tettem ilyent,ha gyermekem lesz, remélem ő sem cselekszik másképp,mert csalódnék benne.

2011. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
42%
Az érettség kedves kérdező az nemcsak testileg kell, hogy meglegyen. mint írtam, attól, hogy kinő a cici és megjön a mikulás, még lélekben gyenge lehet a nő. Sőt nőnek is elég dúrva nevezni egy tini korú lányt. Én tuti kiakadnék és levágnák neki egyet ha megtenné majd a lányom, csak azért, hogy lássa nem tartom természetesnek.
2011. jan. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
80%

"Én tuti kiakadnék és levágnák neki egyet ha megtenné majd a lányom, csak azért, hogy lássa nem tartom természetesnek."

Az ilyenek gyerekei szexelnek a disco mögött, árko parton, védekezés nélkül, stb. pont az ilyen szülői hozzáállás miatt.

2011. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
20%
DE MIT JELENT AZ HOGY ÉRETTSÉG? VALAKI MAGYARÁZZA MÁR MEG!!!
2011. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
39%
És még annyit, hogy ha őszinte akarok lenni, és odajönne egy tizenöttől felfele levő lány, hogy " te figyi már mit szólnál ha.... ?" még jóhogy elvinném, de attól még nem tartom erkölcsileg normálisnak. Szerintem ne is hangoztassátok hogy természetes, mert olvassák ezeket olyanok is akik erre várnak mikor olvashatnak bíztató szavakat. NEM TERMÉSZETES KISLÁNYOK, INKÁBB OLVASSATOK VAGY JÁRJATOK ISKOLÁBA NORMÁLISAN. NEM VAGYTOK NAGYOBBAK HA MÁR MEGVOLT AZ ELSŐ CUMI, VAGY MÁR NEM DUGASZOLT A NUNI. :)
2011. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
83%

12:30 aki arról ír,hogy levágna neki egyet!


Ezzel csak azt érnéd el,hogy nem fog neked semmit elmondani,még azt sem ha véletlen kiszakad az óvszer,vagy valami baja van!


Ez voltam:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:26

2011. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
31%
1234 leírtam 1230-kor olvasd el. ne értetlenkedj
2011. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!