Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg anyám...

Hogy barátkozzak meg anyám szokásaival?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé hanyagolja az itthoni dolgokat, nem mosogat nem főz kupi van, szemét hever mindenhol, sok mindenért engem hibáztat. Igaz nem beszélek vele szépen mert elegem van már a szokásaiból a trehányságából, de amikor néha kedvesen szólok hozzá akkor meg bunkó.


Szeretem mert jószívű mint ember meg persze az anyám, de borzalmas mellette élni így.


Csak kíváncsi lennék ehhez mit szólnak emberek.

20F


2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:28


Egy szóval nem mondtam hogy bu.zi az a férfi aki főz, sőt a férfi szakácsok még jobbak is de hagyjuk ezt.


Képzeld el ANYUKÁM Zrínyire megyek tovább tanulni KATONAI szakra, TISZT képzésre, szerintem ezt hagyjuk ki mennyire kemény. Nem is értem miből gondoljátok hogy egy dagadt disznó vagyok? Amúgy hölgyek rátok is férne egy kis műveltség nem lehettek a helyzet magaslatán..na és nyomás mosogatni! ;D

2011. jan. 13. 11:50
 52/62 anonim ***** válasza:
70%
Mosogatna utánad a halál, büdös csicska paraszt, remélem minden nő jó messzire elkerül téged, hiába mész a zrínyire, egy nagy értéktelen nulla vagy. De valószínű hasonlítasz anyádra, azért hagyott el titeket apád.
2011. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
67%
Hogy kerülsz 20 évesen oda? Továbbtanulni 17-18 éves kor körül szoktak. Ha kétszer buktál akkor ok, értem.
2011. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
54%
Fura, hogy a Zrinyire mész. Pont az jutott eszembe, hogy neked igazán bejönne a sorkatonai szolgálat. Ott megtanítottak volna alaposan takarítani, fogkefével a folyosót.
2011. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
54%

1. Ha Zrínyire mész, tanulj egy kis tiszteletet, mert ott szükséged lesz rá. Ott Te még igen kis taknyosnak fogsz számítani, nem kell oda ekkora mellény - ismerek onnan embereket, vágom a helyzetet.

2. Önellátást is "tanulj", az is kellhet.

3. Teljesen alkalmatlan vagy az életre egyébként jelen esetben. A munka nemesít. ;)

4. Ne félj, majd az élet azért megtanít, sok másra is, és vissza fogod sírni a "trehány" anyádat. Fogalmad sincs, mit zagyválsz, kisgyerek.

2011. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező a Zrínyin kell majd mosogatni, varrni, krumplit pucolni, wc-t surolni. Szerinted a háboruk közepén a katonákat az anyukájuk látja el?
2011. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Akkor mész te a zrínyire, amikor én timbuktuba zabothegyezni. Ha mégis elkövetnének olyan hatalmas hibát, hogy valahogy átcsúszol a rostán, biztos hogy 1-2 hónapon belül repülnél a francba, ezt én borítékolom neked. Az is érdekelne hogy 20 évesen hogy mi az hogy "majd" mész a zrínyire? Már lassan végezned kéne ott...

Egy kávéscsészét nem tudsz elmosogatni, meg egy tojásrántottát nem vagy hajlandó megfőzni magadnak, a laktanyában ki fog rád főzni meg takarítani te idióta? A bajtársaid? Vagy viszed a kedves mamát is a seregbe? Na ne vicceljünk már... Egyszer mondanád ott azt hogy nem akarsz mosogatni, róhatnád a kis köreidet a gyakorlópályán másnap reggelig, vagy pucolhatnád a fogkeféddel a klotyót.

2011. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ugyanez a helyzet, abszolút meg tudlak érteni. A mindennapjaink a túlélésről szólnak, alig van itthon főtt kaja ha valami szemetet főz is azt 4 napig esszük. Hétvégén is csak a tv meg az olvasás érdekli, takaritás főzés és semmit nem csinál! Hazajön a munkából akkor ugyanez és úszik az egész ház, az állatokat ha nem etetném már éhenhaltak volna és lassan a családjára is ez a sors vár. Nem tudom mit tegyek! Már lassan ingyen él itt mert mindent én csinálok ami az ő háziasszonyi teendője lenne...

2011. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Előzö már ne haragudj mi az hogy ingyen él ott

"Hazajön a munkából" talán te fizeted az áramot, a kaját... az a minimum hogy takaritasz.

2011. jan. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Ugy, hogy ő nem fizet semmit. A rezsit én és apám fizetjük ő neki csak a kaját kellene állnia de alig vesz valamit, főzni is nagyon keveset főz akkor is filléres hozzávalókból és mégsincs soha pénze. De a legrosszabb, hogy elhanyagol mindent a takaritást az állatokat, a konyhát mindent... csak a szórakozás érdekli. Karácsonykor még arra sem volt hajlandó hogy egy kis süteményt süssön, csinált szenteste egy kis sült húst rizssel és azt ettük 27-ig. A rizs kemény volt meg sem főtt, a hús meg szinte elégett szóval összecsapja és minőségileg egy nagy sz*r amit az az étel ér. Most is negyed 10 de még holnapra semmit nem főzött, a tv előtt alszik pedig tudja hogy dolga lenne. Hogyan lehet valaki ennyire trehány, én ezt nem értem??

Én nem tudok addig leülni szórakozni amig nincs megcsinálva a dolgom, ő meg simán neki az első a szórakozás a családja meg fel is fordulhat! És apám sem szól neki egy szót se, pedig már ő is látja hogy nincs ez igy jól! Két hetes szennyes tud összegyűlni a fürdőszobában ha én nem vagyok itthon hogy utánuk takaritsak...mert apám se csinál ám egy nagy kalap szart se szerinte ezek női dolgok. De még el se pakolnak maguk után, otthagyják a szemetet az asztalon a kajamaradványokat a koszos edényeket...

Ha valaki rendet rak azt se becsülik meg, felmosok akkor betrappol a sáros cipőjével meg ilyenek.. Nagyon unom már! Holnapra sincsen semmi kaja, én délután 6kor értem haza 12 órázom egy gyárban 2 órát utazok nekem kéne neki állnom főzni mert anyám aki egész nap ül egy irodában tul fáradt....

2011. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!