Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg anyám...

Hogy barátkozzak meg anyám szokásaival?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé hanyagolja az itthoni dolgokat, nem mosogat nem főz kupi van, szemét hever mindenhol, sok mindenért engem hibáztat. Igaz nem beszélek vele szépen mert elegem van már a szokásaiból a trehányságából, de amikor néha kedvesen szólok hozzá akkor meg bunkó.


Szeretem mert jószívű mint ember meg persze az anyám, de borzalmas mellette élni így.


Csak kíváncsi lennék ehhez mit szólnak emberek.

20F


2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Vizsgaidőszakunk van mindkettőnknek - férjem emiatt most szabadságot is vett ki. VAlamelyik nap váratlanul vendég jelentkezett be, a lakás meg a vizsgaidőszaknak megfelelően "nem volt fogadóképes". Elkezdtem gyorsan pakolni, porszívózni, felmosni, stb.

Férjem eltűnt a fürdőben. Fél óra múlva előkerült, (azt hittem wc-n van), ragyogott a fürdő.

Pedig nem is kértem, hogy segítsen. Ránézett az órájára, látta, hogy egyedül nem fogok végezni és magától segített.


Kedves kérdező, mit gondolsz? Toljam le a nadrágját és ellenőrizzem, hogy megvannak-e a golyói?!

2011. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:32


Pl.

2011. jan. 12. 22:38
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
A barátom dolgozik, én tanulok + minden tavasztól őszig dolgozom, együtt tartjuk fenn az albérletet. Nem kérdés, hogy ki végzi el a háztartási feladatokat: AKI ÉPPEN RÁÉR. De legtöbbször együtt esünk neki mindennek, együtt vásárolunk, együtt cipekedünk, porszívózás, mosás, teregetés, mosogatás megosztva, stb. A főzés mindig a párom "feladata" mivel az az egyik hobbija, imádja, én csak sütni szoktam, az annyira nem megy neki. De ezekben is mind egymás keze alá segítünk, közben elborozgatunk, ilyesmi. És ezeken felül még jut idő arra is, hogy sörözzünk a barátaival vagy a barátnőimmel. Lehet, hogy te azt mondod, hogy a barátaid közül senki nem mosogat otthon, de én még életemben nem találkoztam nem hogy férfivel, de emberrel, akinek nem kellett otthon semmit sem csinálnia. Szerencsés vagy, mert ez a 21. század, jó reggelt kívánok.
2011. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%
miért nem viszed oda a barátnődet és takaríttatsz ki vele? Ez egybecsengene az elveiddel.
2011. jan. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
89%
Lusta, agyatlan, anyuci kedvence, ezért nem szabad olyan pasival összejönni aki 20-on évesen még otthon lakik, sose nönek fel.
2011. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, de büszkén vallja, hogy ő ennyi idősen még GYEREK!

Neki még nem kell dolgoznia...


Na tudod ki hiszi el, hogy van barátnője... legózzon a gyerek, ne csajozzon.

Majd ráér, ha már férfivá érik.


:D


Érdekes, legalább 20 nő írt ide, de valahogy egy se kapkodott egy ilyen tesze-tosza koszfészekért, akit ki kell szolgálni, nehogy heresérvet kapjon. :D

2011. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha impotens lennék, én is ilyen sallangokkal próbálnám bizonygatni, hogy mennyire férfi vagyok....
2011. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez a kérdés kamu, ilyen idióták nincsenek. Ma már volt egy hasonló kaliberű kérdés, szerintem egy ember irogatja ezeket.
2011. jan. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te hány olyan 10év körüli gyerek van a világon aki egyedül végzi a házi munkát mert a szülei lusta alkeszek, de ha ök nem szeretnének foss, hányás szagban élni kitakaritanak a szüleik után. Nem csak elmosogatnak hanem feltörlik a szüleik székletét, te egyszerüen egy lusta, igénytelen disznó vagy.
2011. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
100%
En ugy erzem, hogy Te unatkozol!
2011. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!