Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg anyám...

Hogy barátkozzak meg anyám szokásaival?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé hanyagolja az itthoni dolgokat, nem mosogat nem főz kupi van, szemét hever mindenhol, sok mindenért engem hibáztat. Igaz nem beszélek vele szépen mert elegem van már a szokásaiból a trehányságából, de amikor néha kedvesen szólok hozzá akkor meg bunkó.


Szeretem mert jószívű mint ember meg persze az anyám, de borzalmas mellette élni így.


Csak kíváncsi lennék ehhez mit szólnak emberek.

20F


2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
92%
Figyu, tedd már közzé az adataidat, csak hogy tudjam, hogy kivel ne álljak le soha az életben :D
2011. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
100%

OK, és gondolom, te eltartod egyedül a családodat, az asszonyodnak nincs más dolga, mint a tipp-topp lakás, gyereknevelés és süti sütés.

És akkor rendben is lenne.


De ha jól látom, egy kanyi vasat nem keresel, csak élősködsz anyád nyakán.

Tudod, nő vagyok, tényleg, és egy percig nem csodálkozom, hogy anyáddal élsz, és nem egy bombanő barátnővel, sőt: egy bányarém, hájas barátnő se jutott neked, akivel összebútorozhatnál.

Miért is...?

:D


Ja, mert nincs olyan nő a Földön, akinek egy ilyen ingyenélő, lusta, trehány pasi kéne, akinek valószínűleg folyton koszos a zoknija, kondenzcsíkos az alsógatyája, és nem épp arcszesz illat lengi körül a koszos retyós ruháiban.

Örülj neki anyádnak, ő lesz első és utolsó nő az életedben, akinek kellettél.

2011. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
De normális. Ha milliomos leszel, a barátnődnek/feleségednek ha lesz nem engeded hogy dolgozzon ("csak" házimunkát végezzen), te pedig pénzeled, de úgy, hogy mindent megkapjon. Tudod ez csak ebben az esetben működik. Jaaa vagy azért legyen munkája is? De kaját is tegyen elég, és legyen mindig rend? Nyugodj meg, így nem marad sokáig melletted senki :)
2011. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:59


"Figyu".. Hát igen. Gondoltam nem egy felnőttel csevegek :)

2011. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Se nőd, se munkát, persze hogy anyáddal élsz :D
2011. jan. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
69%

Én is hasonló helyzetben vagyok (csak lány vagyok), elköltözni még nincs pénzem, anyámmal élek kettesben. Ő nagyon trehány, nekem kell takarítanom utána, mosogatni, főzni, vagyis minden háztartási munkát én végzek. Anyám már nem fog megváltozni, én pedig kénytelen vagyok alkalmazkodni amíg vele élek.

Bár amúgy sem tartanám normálisnak, hogy az anyucika takarítson utánam, amikor már felnőtt vagyok.


Egyet tudok tenni, igyekszem minél előbb elmenni innen, a saját lakásomban pedig majd máshogy intézem a dolgokat.

2011. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
82%

Az enyém is ilyen: elé kell tenni a kaját, az inni valót, egész nap fekszik, vagy játszik, mást nem csinál, mondjuk meg se fordul a fejemben, hogy dolgozzon. Időnként ki kell takarítani.

A törődést elvárja, és meg is kapja.


Igaz, én nem is várok el tőle többet: egy TENGERIMALAC már csak ilyen.

:DDDDD

2011. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:02



Nem bombanő a barátnőm, olyan nem is kellene de nagyon rendes aranyos szép lány.


20 évesen asszonyom? Ugye te sem gondoltad komolyan.

Neked 20 évesen már volt külön lakásod,házad, férjed?

Akkor viszont nem volt gyerekkorod és azért is állítasz valótlan dolgokat. Vagy el sem múltál még 20.


Nem vagyok hájas, adok magamra, dolgozni dolgoztam egy évet, nem rég kilptem mert szerencsénkre nincsenek anyagi gondjaink, és ANYÁM mondta hogy ne menjek dolgozni hanem tanuljak tovább! Hagyjuk az anyagiakat nem fogom részletezni miből élünk, de nem is ez volt a kérdés.


Kedves hölgy.

2011. jan. 12. 22:18
 29/62 anonim ***** válasza:
100%

Na jó. Házimunkát végezni számodra nem elég férfias.

Ezzel önmagában végül is nincs semmi baj.

Egy normális háztartásban a felnőtt lakók megosztják a feladatokat, mindenki azt csinálja, ami jobban megy neki.

Például a férfi keres, a nő háztartást vezet.

Vagy mindketten keresnek és közösen vezetik a háztartást.

Vagy a nő keres és a férfi vezeti a háztartást.


Tudod, én 20évesen költöztem össze a barátommal. Volt munkája, eltartott. Én meg suliba jártam és elláttam a háztartást.

Aztán őt kirúgták, én meg a suli mellett munkát vállaltam és eltartottam kettőnket. De megköveteltem tőle, hogy igenis ő mosogasson, stb.

Most már ő is dolgozik és én is. És ő is besegít a háztartásba és én is. Ez így normális, így egyenlő.



Te mit segítesz a háztartásban?

2011. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
100%
Ja még egy apróság: húszévesen nehogy már gyereknek képzeld magad!!
2011. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!