Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg anyám...

Hogy barátkozzak meg anyám szokásaival?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé hanyagolja az itthoni dolgokat, nem mosogat nem főz kupi van, szemét hever mindenhol, sok mindenért engem hibáztat. Igaz nem beszélek vele szépen mert elegem van már a szokásaiból a trehányságából, de amikor néha kedvesen szólok hozzá akkor meg bunkó.


Szeretem mert jószívű mint ember meg persze az anyám, de borzalmas mellette élni így.


Csak kíváncsi lennék ehhez mit szólnak emberek.

20F


2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%
Haveri sörözés... Elmész az anyádba amúgy. Nem a nő dolga csak, hogy takarítson, időnként te is ugyan már elrámolhatnád a három hetes szart, persze anyád nyakán könnyű élni, munka gondolom büdös. Ha egyedül élnél, nem lenne ott senki, hogy utánad gányoljon, tudod én is szarnék telibe a háztartásra, ha a fiam b.aszna bármit is csinálni otthon. Ja persze, "tanul"...
2011. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:37


Most ezt miért kellett??? És miért így?


Egy húszon éves fiatal igenis éljen, élvezze az életet, mert lassan belekerül abba a malomba, amibe sokan már begyöpösödtek..

2011. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
100%
az,hogy pasi vagy,még nem jelent kibúvót,h neked nem kell takarítani, te is trehány vagy........
2011. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
91%

Kedves A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:39


De rohadtul nem azt jelenti, hogy a háztartást meg vezesse az anyja, ugyan nem akkora luxus 1 nap elmosogatni, a fürdőt kitakarítani vagy felporszívózni. Ha szerinted igen, akkor sajnálni foglak, mert jól el fogod szúrni a gyereked nevelését.

2011. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%

"Lánynak más mert neki kell segítenie, de én nem fogok két tanulás meg egy haveri sörözés között belenyúlni a 3 hetes állot büdös szarba hogy tudjak egy kávét főzni magamnak mert nincs tiszta pohár hetek óta????"


Na ha ezt a mentalitást sürgősen elfelejted, akkor még akár normális ember is lehetsz.

Mi az, hogy a lánynak KELL? Milyen hímsoviniszta duma már ez??

Ha már húszévesen az anyáddal élsz, a minimum hogy segítesz neki a házimunkában. És mondjuk nem várod meg, amíg háromhetes lesz az edény.


Úristen, és én mg az elején sajnáltalak :S

2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem nyulsz a dzsuvához fulladj meg benne, nehogy leesen a kezed 20 éves felnött emberként elmossogas.

Gondolod ilyen hozzállásal sokáig ki fog tartani melleted egy nő. 2011-ben egy férfi tudja már saját magát ellátni.

2011. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó hozzászóló!


Elárulom, hogy én egy kétgyermekes anyuka vagyok kemény 27 évvel a hátam mögött.


A gyerekeimet nem kell sajnálnod, és a későbbiekben sem fogom Őket megfosztani a fiatalságuktól. Épp elég sz@rral kell majd megküzdeniük az életben. Nem emlékszem, hol írta a kérdező, hogy sosem takarított maga /vagy akár mások/ után. Csupán arra volt kíváncsi, hogyan viselje el így az anyját? Nem utálkozott, nem szitkozódott, sőt, még csak rosszat se mondott senkire. Akkor ezt miért kellett ennyire felfújni?

Akinek nem volt gyerekkora, azt sajnálom. Nekem volt, a gyerekeimnek lesz és boldog, kiegyensúlyozott családot tudhatok a hátam mögött!


Még valami! Akkor én is rohadt trehány vagyok, mert vasárnap csak este mosogatok el, amikor mindenki lefeküdt-ugyanis az a nap a családé. Hú, hogy én milyen mocsok vagyok...

2011. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

"ahany haz, annyi szokas!"

Teged Ki nevelt fel? Amig kicsi voltal, Ki vegezte el a htb-i munkakat pl.?

Nem kell feltetlen segitened Neki, de add meg Neki a szeretetet, s akkor mar tisztelni is fogod.

Te ne legy rendetlen, igy Neki mar kevesebb lesz a feladata. Mosd el a cseszedet, a tanyerodat stb. es talan gondolhatnal arra, hogy mar nem 20 eves a mamad, s talan mar faradtabb, vagy lelkileg lett faradt.

Gondolj egyutterzoen Ra, akkor sokkal konnyebb lesz elfogadni a sajat Edesanyadat, Aki azert akar milyen is, de felnevelt, s Te ma mar felnott ember vagy, tehat segits magadon. A mamad is megoldott eddig mindent egyedul, most talan azert segithetnel Neki, nem kotelesseged, de megtehetned.

2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem az utolsó. Már nem tudom melyik hozzászóló volt!
2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

2011-re már rég elkorcsosodtunk, én akkor is azt mondom hogy nem a férfi dolga hogy mosogasson, főzzön takarítson ez így is fog maradni az én fejemben mert alapjában ez a normális. Ez nem hímsovinizmus. Érdekes egyetlen egy haverom, barátom ismerősöm nem mosogat el otthon, amikor átmegyek valakihez tök rend van és van kaja! Akkor ők is hímsoviniszták? Ők is semmire kellőek mert nem mosogatnak fiatal fiú létükre?


Persze gondolom minden válaszoló nő, így rthető a felháborodás. :)

2011. jan. 12. 21:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!