Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak meg anyám...

Hogy barátkozzak meg anyám szokásaival?

Figyelt kérdés

Anyám eléggé hanyagolja az itthoni dolgokat, nem mosogat nem főz kupi van, szemét hever mindenhol, sok mindenért engem hibáztat. Igaz nem beszélek vele szépen mert elegem van már a szokásaiból a trehányságából, de amikor néha kedvesen szólok hozzá akkor meg bunkó.


Szeretem mert jószívű mint ember meg persze az anyám, de borzalmas mellette élni így.


Csak kíváncsi lennék ehhez mit szólnak emberek.

20F


2011. jan. 12. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg te is eltakaríthatnád néha a kupit..ha nem tetszik, el lehet menni, 20 éves vagy.
2011. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is ilyen.

Nem kell megbarátkozni vele. El kell fogadni.

És ha zavar, akkor meg kell csinálni. Mást ebben a helyzetben nem tehetsz.

Azaz még egyet: tanulsz a hibáiból. Esetleg szülinapjára vesztek neki egy mosogatógépet.

22L

2011. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
El is akarok menni de még nem tudok hova! A dzsuvához pedig nem fogok hozzá nyúlni.
2011. jan. 12. 21:27
 4/62 anonim ***** válasza:
4%

Nem hiszem, hogy erről egy húszon éves fiatalnak kellene gondoskodnia...

Az anya dolga lenne, már a példa mutatás miatt is.


Jó, igaz, én amióta az eszemet tudom elmosogattam, takarítottam-tipikus sajtkukac voltam-, de nekem ilyen a természetem.


Amúgy anyud miért nem takarít? Apukáddal balhék vannak? Akkor szoktak a nők ennyire "trehányak" lenni sajnos :( /tapasztalat a közeli ismerősök körében

2011. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Anyámmal ketten élünk, elváltak már rég. És így ahogy mondod, nem a 20 évesé a feladat főleg nem fiúnak.


Lánynak más mert neki kell segítenie, de én nem fogok két tanulás meg egy haveri sörözés között belenyúlni a 3 hetes állot büdös szarba hogy tudjak egy kávét főzni magamnak mert nincs tiszta pohár hetek óta????

2011. jan. 12. 21:31
 6/62 anonim ***** válasza:
95%

o.O

Egy centivel nem vagy különb anyádnál, szerintem ne szidjad épp ezért.


Lehet, csak megunta, hogy most, főz, takarít, pakol a trehány fia után, aki ugyan hozzá nem nyúl semmihez.

Gondolom ő is dolgozik.


Az ilyen lusta, semmirekellő, igénytelen pasiktól mentsen meg az Isten!!! Blöeeee!!!

2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
szegény jövőbeli barátnőid...
2011. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
93%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:27


Mi az, hogy nem a huszonéves fiatal dolga, hogy takarítson??? Majd az ötvenes anyja nyalja ki tán az ülepét, mert jobb erőben van, és úgy is bírja??


Ilyen felfogás mellett nem csoda, ha ennyi igénytelen fiatal van. Nekik nem dolguk ám tisztaságot, rendet tartani két sörözés között, de nem ám...! Majd anyátok megcsinálja!

2011. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%
Most azért,mert te fiú vagy,az nem jelent semmit.Ha én nem bírok kupiban élni,összetakarítok.Ha egyedül élnél máshol,akkor is neked kellene megcsinálnod ezt a munkát.Nagyon sok férfi rendszerető,és takarít például,érdekes,nem?
2011. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
14%

Megértelek, ezért is írtam, hogy nem a Te dolgod lenne.

Az jó dolog, hogy ez zavar Téged, mert ha külön költözöl, talán rendet tudsz tartani magad körül.


Még arra gondoltam-lehet buzerátorosan hangzik-, de mi lenne, ha anyuddal, amikor Ő is otthon van, meg Te is és mindkettőtök ráér, közösen nekiállnátok? Esetleg vennél neki egy apró ajándékot, amit mondjuk a rendezett asztalra vagy a tiszta falra tenne? Valami apró kis szir-sz.rt. Hidd el, az anyák örülnek a legapróbb kacatnak is, amit a gyerekeiktől kapnak / tapasztalat :)


Vagy ha anyud is hajlik rá, akkor hívd meg a haverjaidat egy házibuliba, vagy filmezni és anyudnak előtte ezt említsd meg és akkor biztos összekapja magát.


Na, így hirtelen ennyi

2011. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!