Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám mindig kérdezget,...

Az anyukám mindig kérdezget, de nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Csak bejön hozzám,hogy beszélgessünk a szexről,meg a maszturbációról,meg hogy szoktam-e csinálni,meg mikor,hogyan. de én nem állok közel hozzá,attól,mert az anyám,sose beszélgettünk erről,mégis tisztába vagyok mindennel. és annyira kínos mikor bejön,főleg mikor a 'masztiról' kérdez,és nem tudom mit válaszoljak/mondjak neki. :/
2011. jan. 5. 18:35
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:

Javaslom, mondd meg neki, hogy neked nagyon kínos erről beszélni, és majd ha vele akarsz erről beszélni, akkor te megkeresed őt. Addig pedig legyen szíves és szálljon le erről a témáról, mert neked kínos - tehát fáj, ha ennek ellenére tovább kínoz. Miért okozna egy anya szenvedést a gyerekéne, ha szereti?


Mondhatod neki, hogy szívesebben beszélgtenél erről egy férfival inkább. Ha nincsen apukád vagy fiútestvéred, nagyapád vagy nagybátyád, akkor egy fiú osztálytárssal.


És mutatd meg neki az Amerikai pite c. filmet, különönsen az első részt. Tanulhatna belőle, hogyan kell(ene) egy érzékeny lelkű serdülő szexuális problémáit kezelni.

2012. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
na megoldódott így másfél év után? :D
2012. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
48%
mondd azt neki hogy "húzz a faszba !!!!"
2012. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
én anno kaptam tőle egy klassz könyvet,amiben minden benne volt,pszichológus válaszol-résszel is,csomó hülyeséget e miatt kerültem el sztem. annyi h hozzátette h ha bármit kérdeznék,csak rajta!
2012. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!