Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám mindig kérdezget,...

Az anyukám mindig kérdezget, de nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Csak bejön hozzám,hogy beszélgessünk a szexről,meg a maszturbációról,meg hogy szoktam-e csinálni,meg mikor,hogyan. de én nem állok közel hozzá,attól,mert az anyám,sose beszélgettünk erről,mégis tisztába vagyok mindennel. és annyira kínos mikor bejön,főleg mikor a 'masztiról' kérdez,és nem tudom mit válaszoljak/mondjak neki. :/
2011. jan. 5. 18:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
57%
Vagy vegyél neki egy vibrátort, és mellékelj hozzá használati utasítást. Attól biztos elhallgatna.
2011. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
89%

Én visszakérdeznék.

Mesélje el ő az élményeit ha ennyire "nyitott".


Szerintem nem kell minden kis titkot megosztani az anyukákkal. Biztos csak aggódik.

2011. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

19:07 - hasztalan válasz

19:08 - ez is nagyon jó válasz volt,köszönöm:)

19:09 - ismételten az

19:12 - ezt tuti megcsinálom:D köszönöm,tetszett:)

2011. jan. 5. 20:05
 14/54 anonim ***** válasza:
71%

Úr isten, ez a kérdés most halál komoly? Mert ha az tényleg igaz, szerintem nagyon nem stimmel valami anyád fejében...Mit érdekli őt hogy hogyan meg mikor maszturbál a saját gyereke? Ez rohadtul beteges... Erre izgul fel vagy mi? Jesszus, undorító...

Szerintem monddd meg hogy beteges amit csinál, és semmi köze hozzá. Ordítson csak. Mondd meg hogy normális embert nem érdekel a gyereke nemi életének a részletei...

2011. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Na, majd mindjárt megkapod te is, hogy haszontalan a válaszod.
2011. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

20:36 - az én anyám ilyen,minden pillanatomról tudni akar, bármilyen ügy.nem bízik már bennem,és minél jobban öregszik,annál kiállhatatlanabb.nem izgul fel erre.

20:37 - igen,az volt,nem perverz az anyám,hogy erre izguljon.

2011. jan. 5. 20:59
 17/54 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád valószínűleg arra lenne kiváncsi, hogy nem csinálsz-e "beteg" dolgokat, esetleg olyanokat, amik az egészségedre károsak lehetnek. Szerintem efelől nyugtasd meg anyukádat. A maszturbáció normális dolog. Ezt ő is tudja valószínűleg, csak elég bután kezeli a helyzetet. Ne fordulj be, szerintem nyugodtan válaszolj a kérdésére, de nem kell mindent részletesen elmesélni. Miután megnyugodott kérd meg, hogy ne zaklasson ilyen kérdésekkel, mert neked ez kényes téma, ami megintcsak normális és érthető. Beszélgess vele arról, hogy miért is kérdezget téged állandóan ilyenekről, mitől szeretne ezzel megóvni téged. Vegyél egy mély levegőt és ülj le vele egyszer beszélgetni.

Nem hiszem, hogy azért zaklat ilyenekkel, mert részletesen kiváncsi lenne rá (hiszen valószínűleg zavarában kiabál) inkább nem szeretné ha olyasmit csinálnál, amiből baj lenne.

22/L

2011. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
42%

Mondd meg neki legközelebb,hogy jókat szoktál masztizni,főleg azzal a legutóbbi ubival,amit előző este megcsinált salinak és meg is ette jóízűen ! Pfff...

:D:D:D:D:D:D:D

2011. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
26%
Hallgasd meg és légy hozzá őszinte. Örülj neki hogy anyukád foglalkozik veled és legyél hálás érte, mert sajnos ez sokaknál kimarad.
2011. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

A nővéreddel milyen a kapcsolatod? Mi lenne, ha vele beszélnél erről? Ha annyira közel állnak egymáshoz édesanyáddal, hátha el tudná neki magyarázni, hogy ez neked kellemetlen.


Ha nem vagytok jóban a nővéreddel, akkor te mondd meg anyukádnak, hogy kellemetlen erről beszélni.

2011. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!