Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám mindig kérdezget,...

Az anyukám mindig kérdezget, de nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Csak bejön hozzám,hogy beszélgessünk a szexről,meg a maszturbációról,meg hogy szoktam-e csinálni,meg mikor,hogyan. de én nem állok közel hozzá,attól,mert az anyám,sose beszélgettünk erről,mégis tisztába vagyok mindennel. és annyira kínos mikor bejön,főleg mikor a 'masztiról' kérdez,és nem tudom mit válaszoljak/mondjak neki. :/
2011. jan. 5. 18:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2011. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
45%
Örülj, hogy ilyen az anyukád. Egyszer mond meg neki mondjon el szépen mindnt, te végig hallgatod, és fejezze be a témát.
2011. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
lemaradt. 15 leszek
2011. jan. 5. 18:40
 4/54 anonim ***** válasza:
100%

mond el neki amit leírtál

"anya ez nekem szörnyen kínos, légy szíves ne hozz fel ilyen témát"

2011. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Annyira egyszerű:

te világosítod fel: te már tudsz mindent, ha mégsem akkor mondd azt neki hogy majd megkérdezed tőle(és közben mivel nem álltok közel egymáshoz, máshonnan informálódsz.)csak nyugtasd meg.Mond meg neki hogy már fel vagy világosítva.

Lehet hogy épp ezért jön be mindig hozzád, mert azt hiszi hogy mivel nem álltok közel egymáshoz nincs aki felvilágosítson.

De azért néha közeledhetnél hozzá..hiszen az anyukád.mindegy

2011. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom ha ilyenekkel jön, akkor tizen akárhány éves lehetsz. Mond azt neki, hogy attól még, hogy a gyereke vagy, nem muszáj ilyenekeről tudnia... ez egy szükséglet, mindenki szokott masztrubálni, fiú, lány, nő, férfi. Szerintem csak fel akar világosítani, és érdekli őt, hogy mit csinálsz, bár ez tényleg magán szpéra.
2011. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
90%

Örüljön, hogy ilyen az anyukája? Nekem eszembe sem jutna ennyire kínos helyzetbe hozni a gyerekemet..Az még rendben van, hogy beszélnek a megfelelő védekezésről, na de a maszturbációhoz semmi köze a szülőknek. Ahhoz, főleg nem, hogy hogyan, milyen módszerrel éri el az orgazmust...


Szerintem mondj annyit, hogy már tisztában vagy a dolgokkal és nem szeretnél erről beszélni vele. Normálisan is meg lehet mondani ezt.

2011. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

18:40 - nem ismered meg az anyukámat pár sorból. erőszakosan kérdez vissza ha nem válaszolok normálisan,vagy éppen kérdez egyet,válaszolok,akkor kell neki a következő.

18:41 - köszönöm:) de csak az lenne h felemelné a hangját, és mondaná hogy én vagyok az anyád.

18:42 (2) - mondtam neki,hogy nem szoktam,mondta hogy ő is volt gyerek,aztán jön a nővéremmel (aki felnőtt) hogy minden intim dolgot megbeszélt vele. én nem ilyen vagyok,alapvetően nem szoktam ilyeneket megbeszélni,nem hogy a legintimebbet. és aztán az a baj,hogy erőszakos lesz,és felemeli a hangját,mondtam,hogy a védőnő is felvilágosított. néha meglepődik,hogy miket tudok a szexről, és kérdi,hogy te azt honnan tudod? hát azt mondtam,hogy tudom,a mai világba szerintem akarva vagy akaratlanul is tudunk egy-két dolgot.

18:44 - egyik legjobb válasz,köszönöm:)

2011. jan. 5. 18:54
 9/54 anonim ***** válasza:
69%
Hogy mit mondj? Az igazat. Ha örökké masztizol és még jó tippjeid is vannak korosodó muterod részére, akkor ne habozz, oszd meg vele. Ha szégyenlős vagy és nem szívesen beszélsz róla, akkor meg azt mondd meg neki. Ilyen egyszerű.
2011. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
91%
Az én anyámis ilyen volt, aztán megmondtam neki, hogy hagyjon békén. Ordított meg összevesztünk. Nem baj, Megint felhoztam, megint megmondtam, hogy hagyjon békén. Semmi köze hozzá. Ne így akarjon jó anyád lenni. Ott akarjon jó anya lenni, hogy észreveszi, hogy te nem a nővéred fénymásolata vagy, meg hogy ez neked kínos. Mi, az hogy "én vagyok az anyád"? Én meg a gyereked vagyok. Nem a tulajdonod.
2011. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!