Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám mindig kérdezget,...

Az anyukám mindig kérdezget, de nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Csak bejön hozzám,hogy beszélgessünk a szexről,meg a maszturbációról,meg hogy szoktam-e csinálni,meg mikor,hogyan. de én nem állok közel hozzá,attól,mert az anyám,sose beszélgettünk erről,mégis tisztába vagyok mindennel. és annyira kínos mikor bejön,főleg mikor a 'masztiról' kérdez,és nem tudom mit válaszoljak/mondjak neki. :/
2011. jan. 5. 18:35
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
15%
Én nem a maszturbációra gondoltam hogy beszéljen nyíltan róla hanem bármi másról. Én is voltam 15 éves és tudom milyen az mikor kellemetlen helyzetbe kerül az ember. Bár anyukám ilyesmit soha nem kérdezgetett. A legdacosabb kor mikor az ember utálja ha a szülei beleszólnak mindenbe és nem vágyik másra csak hogy hagyják békén. Egyik tini sem örül az ilyen kérdéseknek, pedig lehet hogy fontos. Még akkor is ha most kellemetlenül érint. Ha őszintén elmondanád hogy téged zavarba hoznak a kérdései és nem akarsz többet erről beszélni, akkor biztos megérti. Tizenöt évesen pedig még igen is gyerek vagy, de a hormonok már tombolnak. Hidd el senki nem akar neked rosszat.
2011. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
34%
Gondolj bele mi lenne ha reggelente egy cetli várna az asztalon szia elmentem dolgozni délután jövök. De mikor haza érsz a suliból csak egy üzenet fogadna a rögzítőn, hogy bocs de nem érek haza este nyolc előtt kaja a hűtőben. Ha mikor kérdeznél valamit nem kapnál választ mert túl sűrűn csörög a telefonja és most nem ér rá. Persze mindezt érted teszi hogy meglegyen mindened. De nem tudja milyen jegyeid vannak a suliban, vagy hogy éppen ki az aktuális barátod. Sőt azt sem veszi észre hogy ha nem alszol otthon. A maszturbálós téma jó beismerem valóban kínos és meredek és nem is kéne anyukádnak firtatnia. De nem szeretem ha kiforgassák a szavaimat nem azt írtam hogy ezért legyél hálás mert ilyeneket kérdez, hanem azért mert ő legalább érdeklődik irántad.
2011. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
34%

13:14


Én kb így nőttem fel, és marha jó dolgom volt, azt leszámítva hogy nekem nem a munka vitte el sajnos anyukám idejét, és ezáltal pénz se volt. Nagyon örültem volna ha anyagilag minden megvan, nem kell a pénzen idegeskedni.

Az ilyen nagy "őszinte beszélgetéseket" sose hiányoltam, a jegyeimet meg magamnak szereztem, nem neki, elég ha én tudok róla. Normális ember lett belőlem, és jól kijövök anyukámmal, talán pont azért mert nem mászott bele az életembe.

2011. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
100%

13.07


"Ha őszintén elmondanád hogy téged zavarba hoznak a kérdései és nem akarsz többet erről beszélni, akkor biztos megérti. "


Ezt a kört már többször lefutotta a kérdező, írta is, hogy ilyenkor az anyja felemeli a hangját.

2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%
13.14: A cédula-kiragasztgatós anyuka, és a "mondd el, hogyan maszturbálsz" között elég sok fokozat van. Pl. az arany középút. Szerintem erre gondol az a válaszoló, aki "kiforgassa" a szavaid, csak sarkítva fogalmazott.
2011. jan. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

nem azért nem szeretek vele beszélgetni,meg nem azért nem szerintem,mert h dacos korszak,3-4 éve is ugyanez volt


13:14 - nagyon is szeretném ha az lenne,nem szeretek vele egy légkörbe se lenni.

2011. jan. 13. 13:06
 47/54 anonim ***** válasza:
Igen talán valóban igazatok van és a középút lenne a legjobb.
2011. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Az pech mert még bizony sokáig kell vele egy levegőt szívnod. De ha nem tetszik miért nem mész kollégiumba?
2011. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
szerintem nem bírnám. sőt tuti,főleg mikor rám jön a gyors hangulatváltozós korszak.
2011. jan. 14. 18:53
 50/54 anonim ***** válasza:
Kamasz kor ezzel jár én is átestem rajta. Nyugi majd elmullik.
2011. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!