Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyukám mindig kérdezget,...

Az anyukám mindig kérdezget, de nem tudom mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Csak bejön hozzám,hogy beszélgessünk a szexről,meg a maszturbációról,meg hogy szoktam-e csinálni,meg mikor,hogyan. de én nem állok közel hozzá,attól,mert az anyám,sose beszélgettünk erről,mégis tisztába vagyok mindennel. és annyira kínos mikor bejön,főleg mikor a 'masztiról' kérdez,és nem tudom mit válaszoljak/mondjak neki. :/
2011. jan. 5. 18:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
18%
csináljátok együtt ubival:D
2011. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

elég gyökér lehetsz


köszönöm nagyon az eddigi válaszokat:)

2011. jan. 8. 17:46
 23/54 anonim ***** válasza:
27%
Hasztalan kérdés! (Kár, hogy kérdést nem lehet lepontozni)
2011. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

szerintem egyáltalán nem hasztalan volt.

t a k a r o d j !

2011. jan. 8. 18:06
 25/54 anonim ***** válasza:
81%

Nézd kérdező...

Hasztalan válasz vagy sem, lesz@rom. Nem tudom mit vagy kiakadva, amikor mindenki a te pártodat fogta. Amit az anyád csinál GÁZ ha tetszik, ha nem. És te is gáz vagy, mert nem tudod kezelni a saját anyádat. Ha nincs benned annyi, hogy megmondd neki, hogy "anya, semmi közöd hozzá", akkor nem tudom mégis milyen tanácsokat vársz!?

2011. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom,hogy provokálni akartál evvel a kérdéseddel,mert meglep ez az érdeklődő anyuka.Jó hogy tanácsot nem ad hozzá.De kérdezz vissza,hogy ő szokott -e.Ha már ennyire nyitott anyukád van, vagy akarja mutatni a nyitottságot nem hiszem,hogy meg fog haragudni.Azért kiváncsi vagyok mit szólsz a válaszomhoz.
2011. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
87%

Ez undorító. Én sosem bírtam ilyesmiről a szüleimmel beszélni.


Szólj valakinek, hogy anyukád szexuálisan zaklatni akar, és folyton a szexuális életedről faggat. Majd kimennek és elmagyarázzák neki, hogy nem kéne.

2011. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként... Az utolsó válaszolónak igaza van, mert ez szexuális zaklatás anyád részéről. Biztosan nem méri fel, mert jó anya akar lenni, de ha azt se méri fel, hogy neked ez kínos, és kárt okoz vele, mert téged ez emészt, akkor nem ott kellene kezdenie a jóanyaságot, hogy a nemi életeddel foglalkozik.


Mint egy sablon. "A lányom tizenéves lett, nemileg érett, tehát beszélgetni kell vele a nemi életről" De senki gyereke nem sablon, nem számítógépes program alapján működik. Érző lény vagy te is.


1. Anyukád nem veszi észre, hogy neked ez kínos.

2. Amikor figyelmeztetni próbálod, felemeli a hangját.

3. Végül érzelmileg zsarol, hogy bezzeg a nővéred.


Három pont, ahol anyaként bizony kisiklik. Esetleg iskolapszichológussal vagy sima iskolaorvossal lehetne erről beszélni, megemlíteni neki. Talán jobb tanácsot tudna adni, mint mi itt valamennyien. Nem azt mondom, hogy küldd ki anyádhoz, de egy hozzáértőbb emberrel beszéld ezt meg, mert ez tapintatlan, otromba dolog anyád részéről. Ha valaha fiúd lesz (amit esetleg sikeresen megtorpedóz most ezzel az ostoba faggatózásával), belegondolni se merek, AKKOR miket fog kérdezni és faggatózni. A pénisze méretéről, mennyi idő alatt végez, hogy csináljátok az előjátékot, stb..


Tehát valahol most már le kéne állítani. És ennek vagy ez a módja, hogy a sarkadra állsz, még ha üvölt is (üvöltsön, van elég levegő meg hely, elfér a hangja), vagy valaki beszélhetne a fejével, hogy gyakorlatilag szexuális zaklatás, amit csinál, és egy életre tönkrevághatja a pszichoszexuális fejlődésedet.

2011. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
23%
Tudod kedves kérdező még nagyon gyerek vagy te ahhoz hogy felfogd milyen fontos az hogy bármit megbeszélhess egy szülővel. Sokan a fél karjukat oda adnák azért hogy csak egyszer az életben leüljön az anyjuk velük beszélni vagy időt szánjon rájuk. Ha normálisan elmondanád neki hogy a beszélgetés bizonyos része neked kínos és megkérnéd hogy ne hozza fel többet a témát biztosan megértené. Eljön majd az az idő mikor bármit megadnál egy kiváncsi anyukájért. Jobb lenne ha nem is venne észre téged?
2011. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem becsüld meg édesanyádat, hogy ennyire foglalkozik veled, és hogy ilyen sok időt szán rád! Tényleg sokan örülnének, ha ilyen anyukájuk lenne, csak tudni kell kezelni a helyzetet, légy őszinte vele, és mondd meg neki, hogy te még nem vagy abban a korban, hogy a szexről beszélgess, mivel 15 éves vagy és még téged nem érdekel a maszturbáció meg ilyenek, valószínű, hogy ezért nem próbáltad a masztit, mert nem is érdekel, 15 évesen én sem masztiztam, szerintem akkor még túl korai lenne. Szóval fő az őszinteség!


24/N

2011. jan. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!