Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám folyton a pasizásról...

Anyukám folyton a pasizásról kérdezget. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hónapja szakítottunk a barátommal, akivel 4 évig voltam együtt, együtt is laktunk. Még úgy érzem, nem állok készen egy új, komolyabb kapcsolatra és ezt anyukámnak is mondtam, de valahogy nem érti meg.

Folyton felhívja a figyelmem, ha szerinte helyes srácok vannak a közelemben, meg kérdezget, hogy nincs-e valaki. Lennének jelentkezők, ezért nem értem miért aggódik, nem hiszem, hogy egyedül, macskák és papagájok társaságában fogok megöregedni.

Egyáltalán hogyan kéne kezelnem ezt a szituációt?

25/L


2010. ápr. 21. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Sehogy, mosolyogj egyet aztán annyi, és ne avasd be őt semmilyen magánügyedbe..
2010. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Az a baja anyukádnak gondolom, hogy az ő idejében 25 évesen már mindenki házas-gyerekes volt. Most kétségbe van esve, hogy mikor lesz neked családod, meg ilyenek... Mondd meg neki, hogy ne aggódjon,ne legyen türelmetlen, ezt a dolgot bízza rád!
2010. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Én nagyon dühös lennék anyumra!

Ébresztő: felnőtt ember vagy!!! Hogy jön Ő ahoz, hogy a TE fiú ügyeiddel foglalkozzon? Az meg hogy enyire belefolyik... Nem akarom bántani mert biztosan csak jót akar de szerintem szánalmas. Ha még nem akarsz pasit akkor csak várj! Anyud kedvéjért nem kell az oltár elé rohannod!


ui.: lehet, hogy csak a saját szerencsétlenségét próbálja meg rajtad leverni. Neki hány pasia volt? Menyire zsongtak körülötte a fiúk?

2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak szeretné, ha kihevernéd ezt a szerelmi bánatot.
2010. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ááá, anyukám is 30 volt, amikor férjhez ment és szerinte az a normális, ha valaki sosincs egyedül. Anyukám is, apukám is modellek voltak, nem voltak párkeresési gondjaik...

(én meg csak 160 centi vagyok, szóval tényleg bármilyen pasim lehet)

2010. ápr. 21. 20:57
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Anyukádnak azt is tudnia kell, hogy csak azért nem megyünk bele egy párkapcsolatba, hogy ne legyünk egyedül...
2010. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

mondd meg neki, hogy ez nagyon idegesít és frusztrál téged, és ne kérdezgessen állandóan, majd szólni fogsz, ha találtál valakit, és ha nem hagyja abba csak azt éri el, hogy nem fogsz vele ezekről a dolgokról beszélgetni.

lehet, hogy nem is tudja, hogy milyen idegesítő.

2010. ápr. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból anyukámmal barátnő viszonyban vagyok, nálunk ez nem furcsa, Szerintem aggódik érted, biztos látja hogy nem vagy túl rajta és ezért akar összeboronálni.
2010. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Lökd be neki, hogy: "Tegnap volt kettő, persze egyszerre, a múlt héten pedig három, de csak szex, más semmi, részletek érdekelnek?"

Szerintem leszáll rólad.

2010. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút nem szánalmas,inkább az,aki ilyet mond rá!Egyszerűen csak félt Téged,és azt szeretné,ha kihevernéd ezt a dolgot mielőbb.lehet,hogy Te ezt tehernek érzed,de ha jobban belegondolsz,tehetné azt is,hogy sz@rik a fejedre,meg a lelkivilágodra.Én azt figyeltem meg,hogy akik b@sznak rá,mikor kivel mit csinál a lányuk,azok lányai cseszik el leginkább a magánéletüket,pont azért,mert nincs ott valaki tapasztaltabb a háttérben,akire magánügyileg számíthatnak.

Szóval,szerintem ő csak félt,és azt szeretné,hogy Neked jó legyen,hogy észre vegyél más fiúkat is.Ilyenkor mindegy hány éves,vagy Te akkor is a gyereke,a kislánya maradsz.csak ő ezt az átlagosnál jobban kimutatja Feléd.

Ha nagyon zavar,engedd el a megjegyzéseket a füled mellett,de ne szólj be Neki,ne bántsd meg!

2010. ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!