Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám folyton a pasizásról...

Anyukám folyton a pasizásról kérdezget. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Még csak 5 hónapja szakítottunk a barátommal, akivel 4 évig voltam együtt, együtt is laktunk. Még úgy érzem, nem állok készen egy új, komolyabb kapcsolatra és ezt anyukámnak is mondtam, de valahogy nem érti meg.

Folyton felhívja a figyelmem, ha szerinte helyes srácok vannak a közelemben, meg kérdezget, hogy nincs-e valaki. Lennének jelentkezők, ezért nem értem miért aggódik, nem hiszem, hogy egyedül, macskák és papagájok társaságában fogok megöregedni.

Egyáltalán hogyan kéne kezelnem ezt a szituációt?

25/L


2010. ápr. 21. 20:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettetek: én jóba vagyok anyukámmal, pont ezért kérdezem, hogy hogyan kezeljem a helyzetet. Szerinte nem normális, ha egy lány egyedül van.

A múltkor megmondtam neki, hogy most ne érdekelnek a fiúk és teljesen kétségbeesett, hogy mi lesz így velem.

Pedig jön a nyár, én most kicsit élni szeretnék...

2010. ápr. 22. 12:40
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

bocsi, de akkor nem értem, mi a kérdésed? ha jóba vagytok, és meg tudod neki mondani, hogy te most nem akarsz barátot, és hagyjon békén ezzel a témával (érthető, meg az amúgy sem parancsra jön) akkor ennyi.

ő másképp gondokodik. az a kérdés, hogy hogyan tudod megértetni vele az igazadat, vagy micsoda?

2010. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy felnőtt vagy, tartsa tiszteletben a magánéletedet és ne aggódjon, képes vagy eldönteni egyedül is, hogy mikor vágysz új kapcsolatra..

lehet, hogy félt, de már nem vagy gyerek.. vannak dolgok, amikbe nem szólhat bele, még egy anya sem..

2010. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell így megsértődni a törődése miatt. Biztosan megérti, hogy nem csak kapcsolatban lehetsz boldog, ha látja, hogy másképp is tudsz élni, mint az exed után sírva.
2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!