Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:
Am oan 20 megy félre egy hónapban. Mostmár valószinű többet teszek el ha tudok. Csak szabaduljak innen
2011. jan. 3. 18:07
 62/77 anonim ***** válasza:
A német mennyire megy?
2011. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon de párom azt mondta megtanít angolul valamennyire és azt mondta szeretné ha vele mennék.
2011. jan. 3. 18:13
 64/77 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem,mert ausztriába kimehetnél téli és nyári szezonmunkára,ahol megkapod havonta az 1100 eurót,amiből szinte mindent félre tudsz tenni.Szállást és kaját általában fízetik.Szoba lányokat szoktak keresni.Vagy felszolgálokat,vagy konyhai kisegitőket.Bár nem tudom milyen végzettséged van.Én most majdnem mentem csak pechemre már lecsusztam róla.
2011. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:

[link]


Itt körül tudsz nézni!

2011. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:
Cukrász vagyok elméletileg.De ha tényleg kijutnánk angliába az is jó. Párom volt már és azt mondja h kb 2 hét alatt mgkereste amit most egy hónapban v még többet is. Meg akk már nem is kéne itthon lennem.
2011. jan. 3. 18:20
 67/77 anonim ***** válasza:

Cukrász vagyok elméletileg.


Cukrász vagy?Akkor mit keresel egy sza.ros gyárban?Én szakács vagyok amúgy...

Melyik megyében laksz?

2011. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:

szolnok megyei vagyok. az a baj h mindenhiva gyakorlattal rendelkező cukrászt keresnek

nekem meg az nincs

2011. jan. 3. 18:26
 69/77 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen ausztriában probálkoznék szezonmunkára,mert oda felvesznek kevés tapasztalattal is és a papírt is könnyen megadják szezonra.Ráadásul ha van vendéglátós papírod,akkor még elmehetsz felszolgálónak is estetleg.Kint nagyon jól lehet vele keresni,mindent félre tudod tenni.1 szezon 4 hónap általában.Az kb olyan 5000-6000 ezer euro.Angliában szerintem ennyit nem tudsz félre tenni,mert elviszi az albérlet és a kaja plussz közlekedés.De itt szezonmunkában az a jó,hogy kaját,szállást állják.Persze dolgozni kell keményen,de megéri mert 2 ember egy lakásra és egy autóra 2 év alatt összgyűjti a pénzt,amit angliában vagy itthon több év lenne!De te tudod,ez csak egy tipp!Amit belinkeltem oldalt ott tudsz nézegetni!
2011. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet majd meglátom. Most viszont mennem kell mert tesóm baszik rá elmenni boltba.
2011. jan. 3. 18:34
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!