Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
36%

Szia!

Ne is veszekedjél,mert az anyukád és a testvéred dolga.Én ugyan így vagyok,mint a testvéred,én sem találok 2 éve munkát,de nem azért mert lusta vagyok!Pedig érettségim és 2 szakmám van.Még gyárba is elmentem volna robotolni,de most még oda sem keresnek embert.Az én testvérem kint él külföldön,sza.rrá keresi magát és nekem ugat,egy nő könnyebben talál állást.De viszont nem ő hallgatja az anyám gondja baját hanem én,mert ő éli ott boldogan az életét,de én velem van elfoglalva,miközben ő él mint hal a vízben.Magaddal foglalkozzál ne a testvéreddel!!!

2011. jan. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Csakhogy tesómat felvették oda ahol én melózom csak a főnök még nem hívta h jöhet. Momdtam neki h hívja de baszik rá mert él itt anyámék nyakán mint hal a vízben. Én mindenemet feladtam h ne anyáméknak kelljen eltartani. Nagyon sokáig szó nélkül tűrtem ezt.
2011. jan. 3. 16:43
 3/77 anonim ***** válasza:
33%

16:38-as voltam!


Még annyi hogy persze az sem mindegy hogy a testvéred azért nem dolgozik,mert nem akar,vagy azért mert nem talál.Én azért nem dolgozom konkrétan mert nem találok!De így is én vagyok az idiota lusta.Annak ellenére hogy én már elötte jó pár évet lehuztam.Kérdem én,neked van munkád?Vagy tanulsz?Vagy csak a szádat jártatod?Az hogy kedvencke,azt csak te gondolod így,én is annak vagyok beállitva közben se többet se kevessebbet nem kaptunk soha.Ez tipikus hulye pi.csa felfogás.Amúgy egy fiú gyereknek mindig kicsit több segitségre van szüksége a szülöktől,mert fiú lévén könnyen belekeveredik baromságokban!

2011. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
29%
Mi az első hogy te még gyárba robotolni is elmentél volna????????????????? Tesómnak is van éretségije de mégis robotol. Lusta egy dög vagy.. Most
2011. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
80%
figyi, egyszer majd eljön az idő(bocsánat, hogy ezt írom), mikor majd nem fog tudni anyukátokon lógni, lejmolni, lenyúlni..és akkor majd ott fog állni, nem fogja tudni ellátni magát..és akkor kinek lesz jobb? neked, mert te mindezt megtanultad, szval ne csak azt nézd, mi van most(tudom, nehéz), hanem hogy mi lesz, és kinek lesz majd jobb...
2011. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
24%
Ja és tesómnak nem is volt vége a banketjának már hívták a gyárból hogy jöhet holnap után dolgozni. ENNYIT ERRŐL
2011. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
ÍRTAM H NEKEM VAN MELÓM. És azt is h érettségim azért nincs mert nem akartam anyámékat terhelni. Szakmunkám van. Egy b.szott gyárban robotolok éjjel nappal. És szte nem túlzok. Volt h 1 héten 2-3 szor rendelt magának kaját. Persze anyám pénzén. Pedig kap töllük havi 10ezret csak úgyba. Jó amíg nem volt melóm én is megkaptam, de azon felül nem kértem. Én nem h most soha nem kaptam annyit mint ő. De nem is ez érdekel hanem az h belekényelmesedik és szarik mindenre engem semmibe néz anyámat kihasználja. Anyámat meg nem érdekli mert ő az ő ici-pici fiacskája akinek ki kell nyalni a seggét. Szte össze sem hasonlítható kettőnk helyzete.
2011. jan. 3. 16:50
 8/77 Barbi003 válasza:

Helló!

Anyukám tesója például van munkája és gazdag is és mégis mamámék nyakán lóg!Pedig nekik is van elég bajuk és ő ugyan úgy a ki kedvenc!Szerintem beszélgess el anyukáddal és a tesóddal!Aki az 1 hozzá szólást írta félre értelmezte azt is mondta ő nem dolgozik nem is akar!De azt mondta az 1 hozzá szóló hogy ő akarna csak nem talál a kérdező tesója nem is akar!Remélem most már érti ne haragudj de tényleg el értelmezted.

2011. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
72%

Mi az első hogy te még gyárba robotolni is elmentél volna?????? Tesómnak is van éretségije de mégis robotol. Lusta egy dög vagy.. Most



A jó édes anyukádat te nyomoronc!!!Tesód lehet robotol,mert éppen volt felvétel valahova te majom!Vagy azt gondolod a gyárakat nem érintette a válság?Márcsak azokat igazán!!!

2011. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
Az a baj h bennem él a gyanu h ha nem tud anyáékon élni akk majd az én nyakamra fog járni ha kell neki valami. Most is én szereztem neki melót. És ezt is csak azért válalta ( mert nehogy már diplomával gyárban melózzon) mert már nem volt más.
2011. jan. 3. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!