Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:

Anyum nem is akar rá hatni!! Anyum leszarja. Ő az ici-pici fia és neki mindent lehet.


Akkor bizony anyuci fejét kellene leosztani,én azt mondom!Mert akkor anyuci egy jó nagy hulye már bocsi!

2011. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 Barbi003 válasza:
74%-kos?
2011. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
25 vagyok
2011. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj h ha ezen elkezdek veszekedni anyummal én vagyok a szar meg a hülye. Mint említettem már azt is mondta h ha nem tetszik nem kell itthon laknom. El lehet költözni. Nah ez mien már!!
2011. jan. 3. 17:52
 55/77 anonim ***** válasza:

El lehet költözni. Nah ez mien már!!


Hát ez elég hát hogy is mondjam,nem találok rá szavakat!:)

Költözz hozzám!:)

2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 Barbi003 válasza:
Annyi mint a kereszt anyám ő is 25.Én 12 vagyok.
2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
Viccet félre téve,szerintem akkor minnél elöbb gyüjtsél össze egy lakásra és menjél el otthonról!A legjobb amit tehetsz,de még csak gyűjtögessél aztán tesód meg had legyen el anyucikával!
2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 A kérdező kommentje:
80 ezer már van félre téve de mivel jó ha 1 hónapban megkapom a 60at így sokkal gyorsabban nem tom gyűjteni
2011. jan. 3. 18:03
 59/77 anonim ***** válasza:
Mennyit tudsz összegyűjteni 1 hónapban?Amúgy beszélsz valamilyen nyelvet?
2011. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 A kérdező kommentje:
nem beszélek . Németet tanultam. De barátom menni akar angliába. Ha ő megy én is megyek utána.
2011. jan. 3. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!