Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki a tesójáról beszélt: Én megértem a kérdezőt, össze se hasonlítható a helyzetetek mert te dolgozol
2011. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 A kérdező kommentje:
Az a baj h anyummal nem lehet beszélni mert egyböl bepöccen. Teljesen elvakult. Nem is látja mennyire elkényezteti mert mikor mondom neki akkor tagadja. Tesómnak meg hiába mondanám neki így tök kényelmes.
2011. jan. 3. 16:55
 13/77 anonim ***** válasza:

"A jó édes anyukádat te nyomoronc!!!Tesód lehet robotol,mert éppen volt felvétel valahova te majom!Vagy azt gondolod a gyárakat nem érintette a válság?Márcsak azokat igazán!!!"


Nem süljedek le a szintedre, téged minősít ha így beszélsz. Amúgy alap hogy nem vesznek fel sehova, nem is ismersz és az anyámat szidod. De hát nem engem mínősít. Ilyen embert miért vennének fel dolgozni?? Trágár ember vagy, meg még lusta is.. :D

2011. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 A kérdező kommentje:
Arról ne is beszéljünk h mivel szóbahoztam ezeket és elkezdtem veszekedni anyummal már másodjára kaptam meg h el lehet itthonról menni ha nem tetszik. Engem vágna ki aki dolgozok nem húzom őt le ( mert én kimondom azt amit ő nem lát). Nem a 23 éves tesómat aki még arra is lusta h felhívja a főnököm és megkérdezze h jöhet e dolgozni.
2011. jan. 3. 16:57
 15/77 Barbi003 válasza:
Ez durva!
2011. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
Akkor nem gondolod hogy inkább anyukádat kellene hibáztatni és nem feltétlenül tesódat ba.sztatni.?Mert szerintem erről anyukád tehet többnyire,persze tesód is hogy így áll hozzá a dolgokhoz.Aki itt írta nekem hogy 2 szakmával és érettségivel miért nem mentem el,annak nem kivánom hogy munka nélkül maradjon!Mert én már örülnék ha elmehetnék valahova dolgozni és teljessen mindegy hogy mit csinálni,még culágernek is elmennék!
2011. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 A kérdező kommentje:
Jah és tesóm itthon sem csinál semmit ( igaz már én sem sok mindent, mert ráuntam erre az egészre) csak h néha elmegy boltba.
2011. jan. 3. 16:59
 18/77 anonim ***** válasza:

em süljedek le a szintedre, téged minősít ha így beszélsz. Amúgy alap hogy nem vesznek fel sehova, nem is ismersz és az anyámat szidod.


Te jobb ha nem beszélsz idiota!Te állitottál rólam olyan dolgokat hogy én lusta vagyok,mi közben nem is ismersz!Akkor miről beszélsz te nyomorék!!Még jó hogy le idiotázlak és az anyukádat szidom!!

2011. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:
Tesómnak nem is mondom. Anyummal próbálnék beszélni, de ha elkezd veszekedni és én is felemelem a hangom akkor még hisztisebb lessz. Teljesen elvakult amit csinál.Még azt is megkaptam h nekem ehez semmi közöm. Ha nem tetszik nem muszáj itthon lakni. Mennék is én a francba ha lenne hova
2011. jan. 3. 17:01
 20/77 anonim ***** válasza:
76%
ma 16:57-es idiotának üzenem!Hogy akkor nem pofáznál,ha látnád hogy mennyi munka helyre mentem el és mennyi helyről dopták vissza az önéletrajzomat!Ne kerülj ilyen helyzetbe csak annyit mondok.Ha nem voltál,akkor meg arcocskádat belehet fogni!
2011. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!