Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
69%-os vagyok: Nem vagyok 20 éves, 13 éves vagyok. Iskolába járok 7. osztályba. Lehet azért gondoltam hogy könnyű munkát szerezni, mert mikor anyu elment dolgozni mert 3-an vagyunk tesók és a harmadik gyerekével 7 éves koráig itthon lehetet.. Na szóval anyu kereste hogy hol lehet dolgozni, és egyből fel is vették. Apu meg 10 éve a jelenlegi munkahelyén dolgozik
2011. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:

Ja ok!Értem!

Akkor lehet hogy nem akar oda menni dolgozni!Ezzel most ugy sem tudsz mit ccsinálni,hiszen az ő élete!

2011. jan. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 20 éves, 13 éves vagyok.


Akkor meg pláne ne magyarázz!Kb 13 év van köztünk csak megsugom !Úgy hogy szerintem pofa be öcsi!Menjél mecsózni,vagy babázni!Vagy inkább tanuljál minthogy sztod az észt felnőtt embereknek!

2011. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
Deh már felvették. Máshova meg nem tud menni mert nem veszik fel. Csak ez ugye gyár. Miután felvették nem volt úgy meló (karácsony előtt) így nem kelett jönnie. Most kéne hívnia a főnököt, de baszik rá.
2011. jan. 3. 17:25
 35/77 anonim ***** válasza:

Most kéne hívnia a főnököt, de baszik rá.



Ezzel úgy sem tudsz mit csinálni.Ha nem akar nem akar,az ő élete.Felnőtt ember már,saját maga felel érte.Ha elkurja az nem a te hibád lesz.Majd rájön ő is.De mondom kettőnk között a különbség annyi,hogy ha nekem szólnának hogy lenne munka gyárban,én már itthon sem lennék!De ő válogat gondolom,bár amig anyukád elnézi,addig válogatni is fog,ezért viszont nem a testvéred a hibás!

2011. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:

"Akkor meg pláne ne magyarázz!Kb 13 év van köztünk csak megsugom !Úgy hogy szerintem pofa be öcsi!Menjél mecsózni,vagy babázni!Vagy inkább tanuljál minthogy sztod az észt felnőtt embereknek!"


Nekem szerintem több eszem van mint neked, felnőtt ÚR. Amm lány vagyok

2011. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 A kérdező kommentje:
Anyum leszarja, de apum már így is ideges rá. Meg hát nem h örülne h van valami meló. Nekem h mondták ezt a lehetőséget ( előtte suli után majdnem 1 évig nem találtam semmit) egyből ugrottam. Jah és ha én nem melózok ott akk lehet h ide sem kell.
2011. jan. 3. 17:34
 38/77 anonim ***** válasza:

Amm lány vagyok


Leszarom!Miattam lehetsz a pápa lánya is,akkor se magyarázz!Menjél a babázó rovatban!

2011. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 Barbi003 válasza:
Ez igaz 13 éves bár én kevesebb vagyok 1 évvel mint te és én se vagyok felnőtt de tényleg most én hirtelen mikor olvastam mit írsz azt hittem hogy azért oktatod ki mert te idősebb és bölcsebb vagy de a 74% kosnak igaza van ne szólj bele én például tudom mikkel jár egy munka persze tanuló vagyok és tudom hogy az én szüleim milyen nehezen találtak munkát!A munka szerzés nem arról szól hogy gondolok egyet és itt van megyek munkába már bocsika hogy kioktatlak de a felnőttek dolgába nem kéne bele szólnod ennyi!
2011. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:
De legtöbben úgy vannak vele h ha van valami munka akkor arra ugranak. Mert tudják mien nehéz találni. De tesóm elvan itt mint hal a vízben. És mondom én vagyok a szar mert meg merem jegyezni
2011. jan. 3. 17:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!