Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:

"Te jobb ha nem beszélsz idiota!Te állitottál rólam olyan dolgokat hogy én lusta vagyok,mi közben nem is ismersz!Akkor miről beszélsz te nyomorék!!Még jó hogy le idiotázlak és az anyukádat szidom!!"


Aha de azt ne mondd ám nekem, hogy te saját pénzből élsz. Gondolom az anyukád nyakán kényelmes és letojod magasról hogy pont az OKÉ újságba van postás ként vagy bár mi féle munka. Mert ha annyira szeretnél menni dolgozni akkor olyan elszánt lennél mint itt egy válaszoló. Hogy Őmég culágernek is elmenne, csak munka lenne.

Erről ennyit

2011. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 Barbi003 válasza:

Helló!

ÁJ!A MAI VILÁGBAN A 65 DIPLOMÁS EMBEREK IS MENNEK A HAJLÉKTALAN SZÁLÓRA MERT NINCS MUNKA HELY!MÉG AKINEK VAN SZAKMÁJA SAJNOS ANNAK A MOSTANI VILÁGBAN IS NEHEZEN TALÁL MUNKÁT PÉLDÁUL NÁLUNK IS VAN GYÁR OTT RÉGEN 900 EMBER DOLGOZOTT MOST MEG ALIG 50-VENEN TEHÁT HA VALAKINEK NINCS MUNKÁJA DE AKAR AZ IS HOPPON MARAD AKI MEG NEM AKAR AZ MÉG ÚGYIS HOPPON MARAD!(HA VALAKIT MEG SÉRTETTEM VOLNA NE ÉREZZE SÉRTÉSNEK MERT EZ TÉNY.)

2011. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
Naa gondolom most pont az írt ilyet akit el kezdtem dícsérni hogy Ő még culágernek is elmenne.
2011. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:

Aha de azt ne mondd ám nekem, hogy te saját pénzből élsz.


Egyszoval nem mondtam ilyet!Még lehetsz te is szorult helyzetben.Bár kívánom hogy ne legyél!Mert én amin átmentem ebben a 2 évben,senkinek nem kívánom!

2011. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 Barbi003 válasza:
Az előző írásra gondolsz ami az hozzá szólásod fölött van?
2011. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 Barbi003 válasza:
69%-kos
2011. jan. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
69%-ban hasznos válaszokat ad te figyu,én megkérdezném hogy mennyi idős vagy!Mert fogadni merek hogy talán ha lehetsz 20 éves gondolom én.Amúgy igen igaza volt a nagybetűvel író válaszolónak,ez sajnos így van,amit én is tapasztalok magamon.De mondom okostojás,ne kerüljél ilyen helyzetben!
2011. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
Várjál kérdező!A tesód fősulira jár?Most láttam csak,hogy azt is írtad!Ha igen,akkor miért ne tanulhatna,hiszen a lehetőséged neked is megvolt.Nem hiszem hogy anyukádék fegyvert tartottak a fejedhez hogy márpeddig nem fejezed be az érettségit.
2011. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
Azért mert tesód tanul és te nem csináltad meg az érettségit,azért nem hiszem hogy testvéredet és anyukádat kellene hibáztatni.
2011. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:
tavasszal lessz egy éve h elvégezte a fősulit. Ha még tanulna akk engem sem érdekelne ennyire.
2011. jan. 3. 17:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!