Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindíg ő a jobb?

Miért mindíg ő a jobb?

Figyelt kérdés
Miért van az h a testvérem aki már lassan 23 éves, igénytelen, nincs munkája, anyámat lejmolja, nem csinál itthon semmit anyám szemében sokkal jobb mint én? Mindent megad neki. Mindíg ő a jó. Anyám azt mondja h mert én csúnyán beszélek vele. Deh nem érti meg h ez azért van mert nagyon szembetűnően kivételez vele. Ő a kis kedvence. Én dolgozok, főzök itthon, mosok magamra, nem húzom anyut pénzel. Sőt volt h én vásároltam be itthonra. Nem kezdtem érettségibe h ne keljen anyuméknak még azt is fizetni tesóm fősulija melett. Szakmám az van. Tesóm nem nem talál magának melót hanem nem is akar melózni. Megkap anyuéktól mindent. V most én vagyok a rossz h nem tudtam tovább szó nélkül tűrni ezt a dolgot és veszekszem anyummal?
2011. jan. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
Hízelegj és lustálkodj te is.
2011. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
Nem vagy szar!De gondolod hogy ha anyukád nem tud rá hatni,akkor neked menni fog?Szerintem majd neki kell megtapasztalni hogy milyen nehéz munkát találni.Azért írtam az elején hogy ne szóljál bele még ha idegesitt is a dolog,mert ha anyukád nem tud rá hatni,akkor gondolod hogy neked menni fog?
2011. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 Barbi003 válasza:
Ezt nekem írtad?
2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy jót akarsz és nem tudod ezt tétlenül nézni!De majd megogja tapasztalni hogy milyen nehéz munkát találni és majd neked fog igazat adni!Amúgy mennyi idő vagy megkérdezhetem?
2011. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 A kérdező kommentje:
Te nem érted. Anyum nem is akar rá hatni!! Anyum leszarja. Ő az ici-pici fia és neki mindent lehet.
2011. jan. 3. 17:46
 46/77 Barbi003 válasza:
De nekem írtad 74%?
2011. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
Ne vásárolj otthonra, inkább tégy félre a keresetedből egy saját lakásra.
2011. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:

Barbi003 válasza:


Nem neked írtam!

2011. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
februárban leszek 21. Tudom h nem vagyok túl idős. Deh egy év hiábavaló munkakeresés után azt hiszem h tudom mien nehéz ez. Még ha a szüleimmel is élek. Gyűjtök lakásra. És tudom h ha lelépek végre itthonról csak még nehezebb lessz. De nem fogok a szüleim nyakán maradni.
2011. jan. 3. 17:49
 50/77 Barbi003 válasza:
Oké csak kérdeztem.Amúgy hány éves ön?
2011. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!