Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a hozzáállástó...

Megőrülök ettől a hozzáállástól!? :-S

Figyelt kérdés

Pl. ma is...

Már kettőkor itthon voltam a munkahelyemről. Várom hogy átjöjjön, együtt szilveszterezünk. De csak 9-kor indul el otthonról. :-S Mindent csinál, fekszik, netezik, stb, tehát nincs dolga, mégse indul el előbb.

Ha ez lenne az első eset, nem idegesítene, de rendszeresen ezt csinálja, hogy csak este jön át. Megkérdztem, szívesen van nálam, szívesen van velem, de akkor miért nem tud mondjuk már délután is velem lenni hogy több időt lehessünk együtt?


2010. dec. 31. 20:30
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Na most megint ugyanaz a helyzet, azt ígérte 7 körül jön, de már írta hogy késik. Azt hiszem most már megpróbálok beszélni vele erről, természetesen nyugodtan, nem vagyok hisztizős típus, eddig sem tettem.
2011. jan. 2. 18:01
 22/29 anonim ***** válasza:
36%
Megunt. Csak nem akar megbántani. Én most megbántottalak helyette.
2011. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem megunásról van szó. Szerintem nála ez az alapállapot (bár ez csak tipp, mert nem ismerem). Lehet, hogy kocka. Vagy lehet, hogy csak szimplán egy iszonyú lusta ember. Vannak ilyen emberek, akik még az életet is unják, és nagyon nehezen veszik rá magukat, hogy az ágyból, TV elől felkeljenek.
2011. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%

"Vannak ilyen emberek, akik még az életet is unják"

Akkor unja az életet, ne a kérdezőt. :D

2011. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 2010-12-31 21:05

"Ennek csak az lesz eredménye hogy dobja a csajt. Ilyen típus :D"

Szerintem... Ha valaki visszaadja valakinek ugyanazt, amit az illető csinált... és ez az ember ezért dobja a másikat.. akkor az az ember egy önző dög. És egy ilyen ember mellett nem is szívesen élnék. :S

2011. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a pasi még elintézget valamit közben...
2011. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy ez bajt jelent. Sokan vannak, akik nehezen indulnak el, főleg akiknek kevés a dolguk! Én pl. most, hogy már lediplomáztam, de nincs munkahelyem, kezdő szabadúszó vagyok, teljes napokat el tudok tölteni a nagy semmivel. (Pl. hogy itt válaszolgatok.) Pedig szeretek a pasimhoz menni, de mire odaérek.. mert ebéd után alvás (már ha épp nem délben kelek), aztán ímélnézés, facebook, aztán kicsit dolgozni is kéne, kávé, ímélnézés, facebook, fogmosás, mosogatni kell, ímélnézés, facebook, zuhanyozni, hajat mosni, felöltözni, ímélnézés, facebook, jaj már mennyi az idő, kisboltba is be kell menni, aztán még 2 óra mire odaérek.

Miért mondom mindezt? A leírtak alapján valószínűleg nektek most más az életmódotok. Te dolgozni jársz valahova, és sok a tennivalód, ő meg "fekszik, netezik stb, tehát nincs dolga" – akiknek nincs dolguk, azoknak lelassul az életük, és nincs idejük semmire. Ez így működik, én tavasszal bírtam csinálni a diplomamunkámat úgy, hogy valaki másét is én csináltam meg, és még mellette melózgatni is jártam valamennyit, plusz egy ötvenoldalas katalógust magáncélra. Sűrű volt, de lendületes, most meg a körmömet "nincs időm" kilakkozni, mert elúsznak a napok. (Na azért szoktam dolgozni, olyankor helyrebillen a lelki egyensúlyom.) A te pasid valszeg most ilyen élethelyzetben van. Te meg nem. Szóval az se biztos, hogy ezt egyáltalán hozzáállásnak lehet nevezni.

Persze ettől még nem jó. Én is arra szavazok, hogy valahogy fordítsd meg a dolgokat, ő alkalmazkodjon hozzád, hisz te vagy az elfoglaltabb! És menj csak iszogatni a barátokkal, majd közben hív ha megemésztette a kaját és épp reklám van.

Ha mégis baj lenne a kapcsolattal, az úgyis kiderül.

2011. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ilyen barátom, aki mindig késett... nagyon idegesített a dolog. meg volt beszélve, hogy jön mondjuk 5-kor, tuti, hogy nem ért oda 6 előtt, még ha meg is kértem rá szépen. de mondjuk nem csak velem volt így, minden időpontot lekésett, pedig alapból nem volt olyan idióta:) csak ezzel akarta megmutatni, hogy ő milyen laza, legalábbis én így értelmezem visszamenőleg. egyszer -15 fokban vártam rá 20 percet, utána felhívtam és éppen akkor indult otthonról, pedig semmi dolga nem volt előtte... na ami ezután következett az az utolsó veszekedéseink egyike volt! egyszerűen nem lehetett vele megértetni se szép szóval, se csúnyával, hogy nekem rossz ha szó nélkül késik. de egyszerűen már 200 volt a vérnyomásom a végén a találkozók előtt, mert nem értettem, hogy lehet ennyire pontatlan

ezt csak azért írtam le, hogy szerintem próbáld elmondani neki szép szóval, hogy ne késsen, de ha ezek után se változik, akkor muszáj lesz megszoknod vagy ha nem megy váltanod.

2011. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ezt néha az én barátom is megcsinálja, de ő azért, mert lusta, ottragad a számítógép vagy a kedvenc sorozata előtt órákig fürdik, szedelőcködik vagyis elbassza az időt. A te barátodnál is ez állhat fent, ez esetben szerintem nincs miről beszélni. Én is azt mondom, amit már írt valaki: nem kell ügyeletet tartanod. Ha nincs ott pl. 4 órára, lépj csak le szépen a barátaidhoz. Aztán majd felhív a pasi. A másik verzió tényleg az lehet, hogy kezd egyre kevésbé motivált lenni a kapcsolatban vagyis kezd ráunni a dologra, kevésbé érzi sürgetőnek, hogy a kedvedre tegyen, elkényelmesedett. a 3. oka a viselkedésének pedig az lehet, hogy szüksége van saját, egyedül töltött időre is. Nagyon szeretem a párom, ő a mindenem, de nekem erre pl napi szinten szükségem van, hogy egyedül töltsek egy kis időt, 1-2 órát. Mikor több napot is együtt töltünk, ilyenkor előbb felkelek, megkávézom, netezek, olvasok.
2011. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!