Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a hozzáállástó...

Megőrülök ettől a hozzáállástól!? :-S

Figyelt kérdés

Pl. ma is...

Már kettőkor itthon voltam a munkahelyemről. Várom hogy átjöjjön, együtt szilveszterezünk. De csak 9-kor indul el otthonról. :-S Mindent csinál, fekszik, netezik, stb, tehát nincs dolga, mégse indul el előbb.

Ha ez lenne az első eset, nem idegesítene, de rendszeresen ezt csinálja, hogy csak este jön át. Megkérdztem, szívesen van nálam, szívesen van velem, de akkor miért nem tud mondjuk már délután is velem lenni hogy több időt lehessünk együtt?


2010. dec. 31. 20:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Talán csak a szexre hajt a romantikázás nem vonza.
2010. dec. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert nincs szex minden alkalommal amikor átjön.
2010. dec. 31. 20:32
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

vannak ilyen emberek, én is mindent az utolsó pillanatra hagyom, vagy még azutánra. :D lehet hogy ős is csak ilyen.

De az is lehet amit az első írt.

2010. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

minden embernek szüksége van egy kis nyugalomra :)

Lehet egyszerűen ennyi a gondja, beszéld meg vele,hogy erről van-e szó :)

Fel a fejjel,ha nem hajlandó beszélni nyíltan lehet gyanakodni...

2010. dec. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
21%

Ha Nö vagy, akkor Én szívesen meginvitállak magamhoz.

Úgyis olyan borozgatós, romantikus hangulatom van.

2010. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Hetente átlag 3-4-szer találkozunk. Nem hiszem hogy arról van szó hogy nyugalom kell neki. Mivel nő vagyok, és mindig van teendőm, szeretem tudni hogy mégis mikor érkezik. De mindig húzza mint a rétestésztát, 30 perccel előtte tudom meg mikor jön, nekem meg el van cseszve a délutánom mert rá várok.
2010. dec. 31. 20:41
 7/29 anonim ***** válasza:
61%
Túl sok vagy neki. Kicsit elege van már.
2010. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én már borozgatok. :-))
2010. dec. 31. 20:42
 9/29 A kérdező kommentje:

Elege?

Kezdettől fogva ezt csinálja (fél éve), a mai este tette be a kaput nálam, mert mehettem volna délután barátokhoz koccintani, de nem, mert úgy volt hogy jön, erre csak most indul...

2010. dec. 31. 20:43
 10/29 anonim ***** válasza:
8%
ne legyél hárpia, örülj neki, a te pasid legalább veled lesz..
2010. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!