Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a hozzáállástó...

Megőrülök ettől a hozzáállástól!? :-S

Figyelt kérdés

Pl. ma is...

Már kettőkor itthon voltam a munkahelyemről. Várom hogy átjöjjön, együtt szilveszterezünk. De csak 9-kor indul el otthonról. :-S Mindent csinál, fekszik, netezik, stb, tehát nincs dolga, mégse indul el előbb.

Ha ez lenne az első eset, nem idegesítene, de rendszeresen ezt csinálja, hogy csak este jön át. Megkérdztem, szívesen van nálam, szívesen van velem, de akkor miért nem tud mondjuk már délután is velem lenni hogy több időt lehessünk együtt?


2010. dec. 31. 20:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy abnormális dolgot szeretnék.

Ha kapcsolatban élek, ne csak a hálótársa legyek.

2010. dec. 31. 20:51
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit un téged.

Bocsi, hogy ezt mondom, de egy szerelmes ember mindig veled akarna lenni és nem a tv-t nézni meg fetrengeni ahelyett, hogy veled lenne.

Nem tudom... Megéri ez neked? Mert szerintem csak azért "tart" téged, hogy elmondhassa, hogy van valakije...

2010. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell vàltoztatni a felàllàst, ne te vàrj rà, hanem neki kelljen ràd várnia. Ma is magaddal csesztèl ki, hogy nem mentèl a barátokhoz àt dèlutàn! Nem kell ugràsra kèszen állni, kèrdezd meg legközelebb csak egyszer, hogy mikorra jön, addig meg foglald el magad, vagy 1-2x utolsó pillanatban mondd le a talàlkàr, mert sajnos nem tudsz hazaèrni időben...Szerintem ne veszekedj vele,hanem vedd àt az irànyítàst, hogy

neki kelljen alkalmazkodnia, azaz leckéztesd meg. Kènyelmes neki, tudja, hogy kihasznàlhat, vagy hagyod, vagy nem, te döntöd el, de vitàzni ezen felesleges, nem egyszer volt ilyen, hanem gyakran, mint ìrtad.

2010. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
75%
Mért nem mész te át hozzá ilyenkor, az a baj hogy mindig megvárod persze hogy csinálj.
2010. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

20 58

Ennek csak az lesz eredménye hogy dobja a csajt. Ilyen típus :D

2010. dec. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeret téged eléggé és un téged. Ha én szerelmes vagyok, akkor minden vágyam minél többet a nővel lenni.

Tök mindegy mit mond, hogy szeret nálad lenni, szeret téged stb. stb.. Úgyis a tettek beszélnek.

2010. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9kor indult el otthonról?A kérdésedet 20:30-kor irtad.Valamit félre értettem?
2010. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
86%

Csak félreolvastad.


De csak 9-kor indul el otthonról.


nincs t betű az indul után :)

2010. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ilyen pasira várni. HA van programlehetőséged, menj és csináld, neki meg szűkített paramétereket adj. pl "Ha nem érsz ide 4-ig, akkor el se indulj, mert átmegyek Jucihoz dumálni"
2011. jan. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tarts otthon ügyeletet. Ha nincs ott a megbeszélt időben, ne várj rá tovább, és kész. Csináld tovább a dolgodat, mintha nem lett volna semmi megbeszélve. És mikor kérdezted, miért nem jön hamarabb, mit mondott?
2011. jan. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!