Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál karácsonyra? Csak...

Mit kaptál karácsonyra? Csak én nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Ti mit kaptatok? Nemet és kort is. Én speciál semmit. 13/L
2010. dec. 24. 20:59
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Én nagyitól kaptam 50 ezret szülinapomra, ezért karácsonyra tőlük semmit,ami érthető :).

Anyuék megleptek egy tökjó szőnyeggel, amit kinéztem.

Bátyjámtól sálat kaptam. Aputól 2 DVD-t.


De szegénynek milyen rossz lehet ezeket a válaszokat olvasni :/.

Nem értem a szüleidet, neharagudj. :(

Boldog karácsonyt!

2010. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy kozmetikai csomagot tesomtól,határidőnaplót szüleimtől és egy füllbevalót a barátomtól. Nem is kell több.

Amúgy évközben én sem kapok semmi extrát, ami kell megveszem magamnak az ösztöndíjból...tudom h szüleimnek nincs sok pénzük, uh nem is követelőzök.


Nagy ajándékok nélkül is szép volt a mai esténk :)

Mindenkinek hasonlóan Boldog Karácsonyt kívánok!


21/L

2010. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy parfümöt a férjemtől és kész. Pedig 13 főnyi rokonság minden tagjának vettünk - igaz, apró - ajándékot, mi pedig semmit sem kaptunk tőlük. Ez van, nem kell bánkódni. Itthon vagyunk, szép karácsonyfánk van, meleg a házunk, holnap is finomat eszünk, mi kell még?
2010. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Laptopot,kozmetikai csomagot,szempillaspirált,karácsonyi habfürdőt,derékmelegítőt,telefontartót,csini disco-s felsőt;),10000Ft-ot,és még holnap kapok ajándékokat keresztapukámtól, nagymamámtól,és a dédszülőktől:)

És nagyon sajnálom, hogy te nem kaptál semmit...de repül a képzeletbeli ölelés:)

Mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt:)

14/L

2010. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

leendő anyóséktól 5000 ftot még egy hete,és slusz pasz. mamám még októberben vett nekem télikabátot meg télicipőt. ennyi volt a karácsony,stresszes volt a mai nap,ráadásul páromra is rájött a soknapos ötperc...férfimenstruációnak hívom ezt csak ...

nem is igen volt karácsonyi hangulatom,de mindegy már.egésznap süttem-főztem a semmire,fel se állítottam a fát,mert minek,a macska úgyis leverné...örülök,ha kihúzzuk hó végéig,van 2ezer ftunk itthon... és nekem se munka,se semmi :(

17L

2010. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Én se kaptam semmit és év közbe se kapok soha semmit nekem kell mindent megvenni és lebassszák magasról a fejemet.nálunk ez van.
2013. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim válasza:
75%

Így 3 évvel később írok, de azért remélem, valaki még olvassa. :)


Én idén karácsonyra kapom a legeslegnagyobb ajándékot, amit valaha valaki is látott. 13 év után végre lesznek szüleim. Olyan igazi Szüleim :)


13/L

2013. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
68%
juj utolsó! ez olyan jó :)
2013. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
51%

Az igazi ajandek a szeretet.a csalad eggyutlete a kozos unnep.

Targyak elvesznek elromlanak senki nem emlekszik rajuk.

Az etel elfogy

A karacsony erzese hangulata megmarad orokre emlekszel rra.

En sem kaptam semmit csak egy gyertyat illatosat.

De nem szamit mert az unnep a szuletes unnepe a megujjulas az uj remeny unnepe.

2013. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!