Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál karácsonyra? Csak...

Mit kaptál karácsonyra? Csak én nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Ti mit kaptatok? Nemet és kort is. Én speciál semmit. 13/L
2010. dec. 24. 20:59
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
57%
Telóba memória kártyát meg 20 ezer forintot (szülőktől). Többi családtagtól pénzt szoktunk kapni, úgyhogy tudok venni magamnak egy fényképezőt végre.:)
2010. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim válasza:
52%

igazából,most így kézbe nem sok mindent kaptam

de,szülinapomra apám fizette a jogsim(b kat)

meg az autóm összerakását meg beüzemelését fizeti...ennyi

2010. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
72%

összesen 18 ezer ft-ot (anyától 8at, mamámtól 10-et), hajvasalót (apától), puha takarót(anyától), parfümöt (mamámtól), szájfényt (nővéremtől), pizsamát(mamától), gumicukrot(nővéremtől)

15/L

egyébként nagyon rossz lehet neked...a szüleid..hát nem értem őket!! :S

2010. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
48%
én is csak egy telefont kaptam de nekem meg van mindenem megvesznek évkozbe azt amit akarok
2010. dec. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy adidas pulcsit, egy adidas kabátot, egy blackberry vezetéknélküli egeret, egy rubik féle játékot meg 3 pici gördeszkát, mert azok úgy tetszenek. :D

De még csak holnap megyünk mamámékhoz, keresztanyámékhoz stb.

Sajnálom, hogy te semmit sem kaptál. :( Azért Boldog Karácsonyt! :)

2010. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

Anyától:egy új hajvasaló,lávalámpa,Megérint a sötétség(vámpíros könyv),Christina Algueira új parfüme,hajpánt,lábszárvédő,kis boleró.

Apától:Mayo Chix-es pulcsi,egy irtó édes plüss kutyus,bugyi,zokni,laptop táska.

Mamától:2 bonbon+3000Ft

Anyu barátjától:10.000.Ftos utalvány ami levásárolható az 1ik kedvenc üzletembe:)

Apu barátnőjétől:PlayBoy-os parfüm,hajgumi,fülbevaló,csoki.

Barátnőmtől:Gyertya,körömlakk,szempillaspirál,csoki.


Nagyon örültem mindennek egy kicsit túlzásnak tartom.

Sajnálom hogy Te nem kaptál semmit,de ne búsúlj,igazából nem is az ajándék számít!:)


14L

2010. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
53%

21:18-nak: Nagyon kedves vagy:)


Sajnálom, hogy nem kaptál semmit:(


Én kaptam parfümöt, tusfürdőt, 3 db ékszerszettet (nyaklánc és fülbevaló, amik egymáshoz tartoznak), bonbont, Bluetooth-t, karkötőket és anyukám azt mondta, hogy 28.-án kapok még valamit, amit azért akkor kapok, mert hamarabb nem jut hozzá. Kíváncsi vagyok:) Szerettem volna a Barátomat is visszakapni...:( Na, de meghívott magukhoz Szilveszterre, szóval lehet, hogy újra összejövünk, mert már egy ideje gyanúsan viselkedik:) Na, bocs, hogy elkanyarodtam a témától:) Küldök Neked én is egy virtuális ölelést:) Vivi, 19

2010. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim válasza:
100%

Egy gitárt. Én küldök virtuális szeretetet :)

15f

2010. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 kisnita ***** válasza:

Nekem ez a karácsony különleges mert idén végre kaptam ajándékot a páromtól nem úgy mint az elmúlt években. Már régóta vágytam egy szilikon sütőformára és most meg is kaptam, szép piros szilikon muffin sütő formát kaptam amit holnap ki is fogok próbálni. Ja és kaptam még egy irtó dögös szexi fehérneműt ami remélem még ma "ki tudom próbálni" :)

Én nem vagyok vallásos, de is nekem fontos, hogy a karácsony tényleg meghitt legyen, más legyen mint egy átlag hétköznap, álljon le a rohanás és a stressz, legyünk együtt, együnk jókat (még én is eszek ici-picit mindenből pedig fogyózok) és ha van rá mód meg anyagi keret akkor egy szép ajándékkal koronázzuk meg ezt a napot.

Én azt kértem karácsonyra, hogy a tesóm kislánya felépüljön, kiengedjék a kórházból és otthon tölthesse a karácsonyt a családjával. Ez a vágyam sajnos nem teljesült, de ha minden jól megy a Szilvesztert már otthon töltheti a pici lány.

Boldog karácsonyt neked!

2010. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
78%

Sajnálom!

Én sem kaptam semmit a férjemtől. Megbeszéltük ugyan, de én ezt így is szívtelen döntésnek érzem. Nem azért, mert rosszul állnánk, hanem mert neki lelki válsága van és a szeretet ünnepét is szeretné eltörölni, ha lehetne. Amíg a gyerekekkel játszottam a fa alatt ő kint puffogott a konyhában :-P

2010. dec. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!