Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl,...

Szerintetek én reagálom túl, azt, hogy nem kaptam semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés

18L vagyok, vásároltam a szüleimnek és az öcsémnek ajándékot,igaz nem volt nagy dolog, de szívből tettem.

Erre fel én még annyit sem kaptam, hogy boldog karácsonyt.

Az egész lakást én takarítottam ki, sütöttem 5kulombozo süteményt és ünnepi vacsival álltam elő, ezt érdemlem?


2010. dec. 24. 23:13
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja bocs, elfejtettem írni, hogy kaptam egy hatalmas fejmosást, mivel egyik sütemény nem sikerült a megfelelően.:)
2010. dec. 24. 23:17
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Sűrűn csinálod ezt? Lehet elkényeztetted szüleid és már észre sem veszik, hogy mennyit segítesz. Nekem ugyanez van otthon, azzal a különbséggel, hogy azt észre veszi apám, amit elfelejtek...

21/L

2010. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
55%
Te is nagyon jól tudod rá a választ, mivel lesz jobb ha most ezer ember idejön és sajnálkozni fog rajtad?
2010. dec. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

és a család többi tagja mit csinált? ha mindent te csináltál?

Mondjuk ha ennyire kietettél magadért legalább egy csokit kaphattál volna.

Tudod mit! Én küldök neked szívből egy hatalmas baráti ölelést!

19/L

Boldog karácsonyt

2010. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagáltad túl, bunkó dolog volt tőlük. Ez mondjuk most téged nem vigasztal, de a következő karácsonykor nem fogsz megszakadni, beleszarsz te is a "kötelező ünneplésbe"...


Mi a barátaimmal jó 10 évig csináltuk, hogy 26-án, mikor már mindenki belefáradt a kényszeredett vigyorgásba, délután összeültünk, főztünk vmi kaját, társasoztunk, filmet néztünk, dumáltunk, szóval jól éreztük magunkat képmutatás és kötelezettségek nélkül...

2010. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem reagálod túl..elég szomorú h ennyi minden után még egy köszönöm sincs csak a kritika..elég bunkó dolog


22/L

2010. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
82%

hát akkor Boldog Karácsonyt ! :D

nem reagálod túl , legalább valami kézzel készített szimbolikus dolgot csinálhattak volna

na nem baj majd csinálok sütit és kapsz belőle :)

2010. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

vmivel nagyon kihúzhattad náluk a gyufát O.o

én szomorú lennék, ha így viszonyulnának hozzám a szüleim.

...am. csak 2 csokit kaptam, de nem ez számít...próbáld meg valahogy jobbá tenni a kapcsolatotokat, mégiscsak a szüleid.

2010. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem, nem húztam ki a gyufát, szülinapomra és máskor sem szoktam kapni semmit, csak most valamiért nagyon rosszul esett.

Mert meg mertem mondani, azt, hogy vártam volna valami ajándékot, vagy legalább egy ölelést nem szóltak hozzám egész este.

2010. dec. 24. 23:26
 10/32 A kérdező kommentje:
Talán azért volt annyira rossz, mivel, hogy az öcsém aki 8 éves észlelt fel, hogy : Neked miért nincs ajándékod?Mindannyian kaptunk. Na és ekkor eltört a mécses.
2010. dec. 24. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!