Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl,...

Szerintetek én reagálom túl, azt, hogy nem kaptam semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés

18L vagyok, vásároltam a szüleimnek és az öcsémnek ajándékot,igaz nem volt nagy dolog, de szívből tettem.

Erre fel én még annyit sem kaptam, hogy boldog karácsonyt.

Az egész lakást én takarítottam ki, sütöttem 5kulombozo süteményt és ünnepi vacsival álltam elő, ezt érdemlem?


2010. dec. 24. 23:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Először is:boldog karácsonyt!

Ha ez igaz, akkor lehet, hogy hozzászoktak, hogy neked nem kell ajándék.

Vegyél majd magadnak valamilyen ajándékot.

Talán meg kellene velük beszélned, de nem biztos.Másik lehetőség az, hogy elfejtsz nekik ajándékot venni.

2010. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Hoppá! Szerintem én ismerlek! Te vagy az Hamupipőke? :DD Na, de félre a viccel. Sajnálom, ami veled történt. Hihetetlennek tűnik, hogy a szüleid ennyire semmibe vesznek. Azért én küldök egy baráti ölelést, és Boldog Karácsonyt Neked!
2010. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!