Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én reagálom túl,...

Szerintetek én reagálom túl, azt, hogy nem kaptam semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés

18L vagyok, vásároltam a szüleimnek és az öcsémnek ajándékot,igaz nem volt nagy dolog, de szívből tettem.

Erre fel én még annyit sem kaptam, hogy boldog karácsonyt.

Az egész lakást én takarítottam ki, sütöttem 5kulombozo süteményt és ünnepi vacsival álltam elő, ezt érdemlem?


2010. dec. 24. 23:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Mondom hogy hihetetlen.Mindenki kapott valamit,még a távolabbi rokonok is,Te pedig nem...Ezt Én nem akarom elhinni.
2010. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Mert rám vagy nincs pénz, vagy nincs idő, vagy nincs kedvük.

Tényleg nem vártam el nagy dolgot, egy képeslapnak annyira örültem volna, mert legalább az megmarad sokáig.

2010. dec. 25. 00:00
 23/32 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem reagálod túl, jogosan vagy kiakadva, viszont az írásodból tűnsz annyira értelmesnek hogy mindezt magadtól is nagyon jól tudd.


Ez nem kérdés, ez egyszerűen csak lelki segély szolgálat.

Nem sajnáltatnod kéne magad, hanem egész egyszerűen megvonni ezt az elkényeztetést.

Ne legyél szervilis, ha nem viszonozzák ÉS még csak nem is értékelik, akkor gürizzen nekik a hóhér.

2010. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
talán mondhatnád nekik..am ez télleg durva.: S egy ideig ne vegyél nekik semmit az ünnepekre.
2010. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
És 18 éved alatt mindvégig ez volt?Hát figyelj..egyszerűen nem érdemlik meg,hogy ilyen legyél..takarítasz,sütsz és főzöl..egyszerűen nem érdemlik meg,ha még arra sem képesek,hogy egy boldog karácsonyt mondjanak és átöleljenek.Szomorú és nehéz dolog..de ennyi idő után én már elhidegültem volna.Minél hamarabb megpróbálnék önállósodni és onnantót viszlát.Majd az unokákat néha láthatják..
2010. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy voltam vele, hogy a karácsony a szeretet ünnepe és boldoggá akartam tenni mindenkit, de úgy látom én voltam a hülye.
2010. dec. 25. 00:05
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
De amikor kérdezed hogy miért nem kaptál egy pici kis ajándékot,akkor mit válaszolnak???
2010. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
en se kaptam, de leszarom. Veszek magamnak ami kell, ezen kivul anyamnak adok havonta a kozosbe, valamit vehetett volna azert...
2010. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, kissé elkényeztetted a szüleidet, és magától értetődőnek tartják, hogy a felnőtt lányuk kiteszi a lelkét, meg különben is egy ekkora anyányi lánynak minek már ajándék.


Értelmes lány vagy, sértődni nem érdemes... téged emészt a harag, ami másra irányulna. Szívemből sajnálom, hogy így alakult, egy boldogabb és jobb új évet kívánok Neked. A sors még visszaadja, amit most megvont Tőled.

2010. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
42%

Elhiszem, hogy rosszul esett, megértelek.

De még nagyon fiatal vagy, és majd pár év múlva rájössz, hogy a karácsony úgy ahogy van egy nagy adag sz@r, pont mint az élet maga.

2010. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!