Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál karácsonyra? Csak...

Mit kaptál karácsonyra? Csak én nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Ti mit kaptatok? Nemet és kort is. Én speciál semmit. 13/L
2010. dec. 24. 20:59
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam egy számitógépes játékot és 1 mp3-at.

Nagyon sajnállak biztos rossz érzés let :(.

De azért szívből kívánok neked kellemes ünnepeket !

2010. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Én könyveket kaptam, egy bögrét, egy müzlis tálat, plüssöt, illatszert, egy puha takarót és bonbont.:)
2010. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Nem állunk olyan nagyon rosszul anyagilag persze nem is a legjobban, de anyáék feleslegesnek tartják az ajándékokat meg az ajándékozást meg az egész ünnepeket. Mindig azt mondják, örüljek, hogy ruhát meg az iskolához cuccokat kapok.
2010. dec. 24. 21:13
 14/59 anonim ***** válasza:
100%
Dec. 26 hivatalosan az adakozás és ajándékozás napja, hátha meglepnek még :) Én két nadrágot és egy pizsamát kaptam szüleimtől legalábbis, párommal megleptük magunkat egy jó kis társasjátékkal, család többi tagjával 26-án lesz ajándékosztás.
2010. dec. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
51%
jajj :(((( majd adok én valamit :) mit szeretsz? örülnék egy nyakláncnak? :D Egyébként én egy parfümöt és egy olyan hajmelegítőt, meg 5 db-os sminkecsetet...
2010. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
89%

Thimmy88 hát nálatok aztán gazdag jézuska járt. Egy laptopnak én is nagyon örülnék, de persze van valami, aminek még jobban, csak az nem az anyagi helyzeten múlik.

Én most kaptam egy szokásos pulcsit és tusfürdőt, + melléje egy atlaszt, ami végigköveti a teljes második világháború történelmét. Ennek speciel örülök is :D

2010. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
pardon jav: örülnél egy nyakláncnak? 21:14-es voltam :)))
2010. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

21:14


Sokra mész vele. A harmadik nincs benne? :D

2010. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim válasza:
73%

Hát remélem, ha felnősz elmész és otthagyod őket karácsonykor, hogy igazán megünnepelhessd...

Nem az ajándék a lényeg, de a szüleid hozzáállása nagyon szomorú :(

2010. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
85%
Én se kaptam ma este semmit. Persze előre kaptam telefont meg nadrágokat, de azokat amúgyis megkaptam volna. Sajnos anyagilag nem állunk túl jól, de hidd el, van hogy az ember nem kíván egy ajándékot sem, csak valami kézzel nem fogható... Nekem se túl jó azt hallani hogy ez meg ez ezeket az ajándékokat kapta és boldog, de ez elmúlik... Nekünk legalább nincs az hogy egy nap nagyon boldogok vagyunk, másnap pedig megunjuk amiket kaptunk.
2010. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!