Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik rokonom azt kérte...

Az egyik rokonom azt kérte hogy irjak neki mit kérek karácsonyra de én nem tudok semmit. ötlet?

Figyelt kérdés
most is felhívott hogy nemkapott levelet se rajzot .. nem tudom mit kérjek..
2010. dec. 22. 19:07
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L
2010. dec. 22. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ez komoly?

most már nem csak a "mit adjak ennek meg annak" kérdésket kell olvasnunk hanem már magának az ajándékozottnak is segíteni kell mit kérjen/ mit szeretne karácsonyra? :O

2010. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérésekkel nekem az a baj,hogy nincs pofám kérni!Pedig mindig lenne ötletem.Nővérem és bátyám mindig ezzel traktál.Pedig szeretnék egy új nyomtatót,fényképezőgépet,kamerát vagy étkészletet,edénykészletet.De nem merem mondani.Most kértem búgócsigát,mert tudom,hogy játszanék vele és a lányom is imádná,de arra azt mondták,hogy nem!Most akkor? :))

22/L

2010. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsivel több ész például..:D


22L-nél a pont!!:D

2010. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!