Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ez karácsonyra?

Jó ötlet ez karácsonyra?

Figyelt kérdés
Amerikai üzletből szeretnék rendelni kis kéztisztítókat,parfümöset. (bath and body works cég). 200ft darabja,és mivel nem vagyok eleresztve anyagilag és sok az ajándékozandó,ez menne a bögre meg az édesség mellé mindenkinek. Mit szólsz?
2010. nov. 25. 18:51
 1/6 A kérdező kommentje:
mikor voltam kinn az usa-ban nagyon megszerettem ezt a márkát,olyan jó illatuk van :) persze veszek magamnak is :D
2010. nov. 25. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:

sztem teljesen oké.

19/L

2010. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nekem vennéd azt hinném h azért veszed hogy jobban figyeljek a tisztálkodásra
2010. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egész jó..
2010. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet ;)

Amúgy 200 ft darabja?

Az egész olcsó :)

2010. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tudom,ezért is választottam ezt :) veszek vagy 15 darabot,párat megtartok,a többi meg megy karácsonyi csomagba :) lesz benne egy bögre,sok nasi,ez a bigyusz és még valami saját kezűleg varrott holmi(edényfogó,mikulássapka,plüssállat,ilyesmiket csinálok:). Ez az egész meg egy mikuzokniban lesz benne amiből egy cukorbot áll ki :)
2010. nov. 25. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!