Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptál karácsonyra? Csak...

Mit kaptál karácsonyra? Csak én nem kaptam semmit?

Figyelt kérdés
Ti mit kaptatok? Nemet és kort is. Én speciál semmit. 13/L
2010. dec. 24. 20:59
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim válasza:
100%
Szeretetet.
2010. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
Én is csak egy kb 2 ezer Ft-os parfümöt kaptam és annyi, bár nem is állunk túl jól.
2010. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%
akkor küldök egy őlelést (sokáig kitart) :))
2010. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
49%
Én egy vibrátort.
2010. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
ruhákat
2010. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
79%

Kaptam 3 szakácskönyvet és egy pickwickes epres porcelán teás kancsót. De igazából a férjemmel megbeszéltük, hogy a gyerekeknek veszünk többet és így is történt. Amúgy is megvan mindenünk. Megajándékoztuk egymást apróságokkal, a gyermekeinket pedig elhalmoztunk minden jóval :)

A 7 éves kisfiunkra 150 000-ret költöttünk, de megérte. A picurkánk még 10 hónapos, Neki nyilván kevesebbet vettünk :)

28/L


Boldog karácsonyt :)


Sajnálom azokat, akik semmit nem kaptak :(

2010. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim válasza:
52%

Szomorú, hogy nem kaptál semmit.

Én kaptam 4 pólót, playboyos parfüm és dezodor, körömlakkok , körömmatrica és nagyon sok pénzt. Telefonra gyűjtök, 14 /L vagyok.

Virtuális ajándékcsomagot neked!

2010. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
A szüleimtől egy fülbevalót, két nyakláncot, és a Scott Pilgrim című képregény második, és hamradik kötetét. Az elsőt mástól kaptam meg. ^^ Megmondom őszintén, többre számítottam, de nem vagyok szomorú mert azt a dolog, amit igazán szerettem volna, azt megkaptam a nagyanyámtól, (iPhone) mert ők sokkal jobb anyagi helyetben vannak mint mi, de azt hagyjuk, hogy anyunak mit kellett átélnie miatta.. Na mindegy, azt nagyon sajnálom, hogy akit szeretek, azt nem kaphattam meg, pedig Ő minden ajándéknál fontosabb lett volna nekem... >< Ja, és sajnálom, hogy te sem kaptál semmit, sajnos barátnőm sem kapott. Felajánlottam neki, hogy kölcsönadom a képregényeket, hogyha elolvastam őket. =) Neked pedig küldök egy hatalmas virtuális ölelést. ^^
2010. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

szegénykém :( merrefele laksz?

mire vágysz amúgy amid nincsen meg? írtad hogy amúgy sem szoktál kapni semmit évközben sem


én könyvet kaptam és harisnyát (elég beteges vagyok mostanság) 18L

2010. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk csak holnap reggel jön a Jézuska, a gyerekek akkor találják meg a fa alatt az ajándékot. Az nem lehet, hogy nálatok is így van? Úgyhogy még én sem tudom, hogy mit kaptam a férjemtől, de már nagyon várom a reggelt, hogy megnézhessem. :P
2010. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!