Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most baj hogy őszinte voltam?...

Most baj hogy őszinte voltam? Miért kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt.

Megkérdezte tőlem,hogy melyik pasim vett nekem több ajándékot,és melyik a legkevesebbet...

Hát Ő vette a legkevesebbet,és mondtam neki.

Erre meg most be van sértődve!


2010. dec. 16. 13:14
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem az utolsó kommented nem őszinte. 5 oldalon keresztül egyszer sem jegyezted meg, hogy te bármit beleadnál a közösbe a diákmunkáért kapott kereseteden felül, s lám, most hirtelen kiderül, hogy a egész kosztpénzt te állod??? Furcsa...
2010. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 A kérdező kommentje:

2 éve vagyunk együtt,4hónapja költöztünk össze..

És(bár csak 3 hónapja,ez igaz),én állom.A szüleim a további tanulmányaimra szánták azt a pénzt,vagy ha lesz saját lakásom,annak a berendezésére..(Így hát abban egyeztünk meg,hogy havi 30 at kiadnak belőle)...

2010. dec. 17. 07:30
 53/54 A kérdező kommentje:
Egyébként a párom végigolvasta ezeket,és nekem adott igy is igazat..Ti nem láttok bele az életünkbe,én csak egy témát hoztam fel..Ti meg letámadtatok!!!!!Nekem nem kell a párom pénze..Kedves Hölgyek,nehogy azt mondjátok nekem,hogy ha szülinap van,vagy évforduló,akkor ti nem várjátok a felköszöntést(akár csak 1 szál virággal,de akkor is)..
2010. dec. 17. 07:34
 54/54 anonim ***** válasza:

*Így hát abban egyeztünk meg,hogy havi 30 at kiadnak belőle)...


Te 20-at keresel, azt írtad, az összesen 50, a párod 120-at keres... Én tudom, mennyiből lehet megélni és hogyan...


*Ti nem láttok bele az életünkbe,


Ez így van. Annyit láttunk belőle, amennyit leírtál. Az alapján mondtunk véleményt. Máskor fogalmazz érthetőbben, mondj el minden körülményt, ami fontos lehet, vagy ne várj segítsége, mert ahogy mondtad, nem látunk bele és nem vagyunk gondolatolvasók. Vagy ha nem vársz tanácsot, csak szidalmazni akarod a párodat, akkor gondolkozz el rajta, miért van erre szükséged. (Én nem kritizálom nyilvánosan, még névtelenül se a páromat, akit állítólag szeretek.)


*nehogy azt mondjátok nekem,hogy ha szülinap van,vagy évforduló,akkor ti nem várjátok a felköszöntést(akár csak 1 szál virággal,de akkor is)..


Szó nem volt ilyenről. Azt állítottad, azon balhéztatok össze, hogy ki költött rád legtöbbet és ki legkevesebbet.

2010. dec. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!