Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most baj hogy őszinte voltam?...

Most baj hogy őszinte voltam? Miért kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt.

Megkérdezte tőlem,hogy melyik pasim vett nekem több ajándékot,és melyik a legkevesebbet...

Hát Ő vette a legkevesebbet,és mondtam neki.

Erre meg most be van sértődve!


2010. dec. 16. 13:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki,hogy nem az ajándék a lényeg,hanem hogy kimutatja hogy szeret...És énis imádom őt!!
2010. dec. 16. 13:15
 2/54 anonim ***** válasza:
8%

Szóval megsértődött azon, hogy az ő, tehát a jelenlegi párod ajándéka tetszik?

És még nem vágtad ki?

Hány éves? 11?


És akkor engem néznek hülyének, amikor nálam jóval idősebb párt választok.

2010. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Végülis azt kérdezte,hogy ki költött rám a legtöbbet,és ki a legkevesebbet...(ajándékra,stb)...

És amiért azt mondtam,hogy az eddigi barátaim közül(bár rajta kívül 2 volt),Ő az aki a legkevesebbet,ézért megsértődött...

Pedig Ő kérdezte...Én 22/N Ő 25/F

2010. dec. 16. 13:19
 4/54 anonim ***** válasza:
81%
Áhh én ezt nem tudom megérteni..Kérdezett valamit, válaszoltál és biztosan tetszenek ugyanúgy az ajándékai. Nameg ha nem tetszik költsön rád többet (aki képes ilyen indíttatásból elhalmozni valakit, az meg is érdemli).
2010. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
84%
Én az exekkel kapcsolatos kérdésekre többnyire megtagadom a válaszadást, mert ilyenkor nincs jó válasz! Ilyenkor újra gyerekek lesznek, és megsértődnek, ha őszinte vagy, és nem azt mondod, amit hallani akarnak! Tanulj belőle!
2010. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
17%
ürügy a veszekedésre,ami szakításhoz vezet majd csak igy könnyebb...
2010. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
69%
Nem kötelező ilyenkor elmondani, hogy ki mennyit költött rád. Az életemben sok nő volt, aki jobban teljesített az ágyban, mint a mostani. De ha a mostani megkérdezné, hogy ő a jobb vagy valamelyik ex, akkor azt mondanám, hogy ő. Miért bántsam meg a múltammal? A jelen a lényeg, más a fontos.
2010. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Jó nem költ rám sokat,de nem is igénylem(néha persze jó lenne),de tudom hogy egyedül tartja fent a lakást...sok a rezsi,stb..

Én nem dolgozom,sulis vagyok még...Csak néha hívnak diákmunkára,(ami kb 20 ezer ft havonta)..


De előfordult már olyan is,hogy évfordulónk volt,és én 2 hónapig spóroltam az ajándékára,Őmeg aznap kapott ponz fizut,és én semmit sem kaptam...


Ezért sem szóltam semmit,gondoltam biztos magas számlák jöttek ki,stb...

De akkor nem kellene besértődni,ha egyszer Ő kérdezi...

2010. dec. 16. 13:26
 9/54 A kérdező kommentje:

És nem fogok hazudni,hogy neki jobb legyek a kis lelke....

Bár lehet most ideges vagyok,azért irom ezeket...

Amugymeg szeretem nagyon...

2010. dec. 16. 13:29
 10/54 anonim ***** válasza:
62%
Biztos hogy annyira szereted?Biztos ő annyira szeret?Biztos hogy ez egy boldog kapcsolat...Vagy csak ülünk a megszokott trutyiban?Te spórolsz neki ajándékra,te közbe nem kapsz semmit,de ha őszintén elmonod mit gondolsz megsértődik...Nagyon látszik az- za öt év...
2010. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!