Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most baj hogy őszinte voltam?...

Most baj hogy őszinte voltam? Miért kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt.

Megkérdezte tőlem,hogy melyik pasim vett nekem több ajándékot,és melyik a legkevesebbet...

Hát Ő vette a legkevesebbet,és mondtam neki.

Erre meg most be van sértődve!


2010. dec. 16. 13:14
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
18%
A 40 ezer az övé volt nem? Ha ő kereste, arra költi, amire akarja. Vett neked 5000-ért valamit, te meg húzod a szád. Micsoda kapcsolat és szerelem...
2010. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodni akartam,csak kijött belőlem...

Most őszintén,ti kiharcolnátok magatoknak az ajándékot?????

Szerintem NEM!!!!Ha valamivel meg akar lepni,az azért legyen mert Ő akarja,nem pedig azért mert kiharcoltam!!!!!!

2010. dec. 16. 13:58
 23/54 A kérdező kommentje:

Amugymeg nem érdekel az ajándékozás,érzem hogy szeret nagyon....

Csak ez fura nekem hogy megsértődik,amikor tudja Ő is hogy ez igy van...

2010. dec. 16. 14:00
 24/54 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezem mégegyszer ,biztos hogy szereted?Biztos hogy ő szeret,perzse vett egy kényszer farmert,de azér hogy ne húzd a szád te perzse húzod,mert névnapra még virágot se kapsz...Ültök a szar felett,és igaza van a rozi mozis hozzászolónak,majd úyg fogtok nézni mikor kiborul a szaros bili,és felbuktok a púpos szőnyegben...
2010. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
Basszus lehet hogy Őkereste,de szerintem ha együtt élünk,akkor közös az összes kereset is nem????
2010. dec. 16. 14:02
 26/54 anonim ***** válasza:
64%
az igazság fáj...én is szoktam olyanon megsértődni, amiről tudom, hogy valójában igaz
2010. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
ÉN NEM SAJNÁLTATNI AKAROM MAGAM!!!!!!!!Csak leirtam a dolgokat,hogy tisztábban lássatok,és ez alapján adjatok tanácsot,mint kivülállo...
2010. dec. 16. 14:11
 28/54 anonim ***** válasza:
33%
Ötvenedszerre mondom, hogy állj elé és vele beszéld meg, de ba szol rá és tovább sajnálkozol, aztán még te vagy felháborodva...
2010. dec. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
52%
77 nek teljesen igaza van...
2010. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
33%

HOGY BESZÉLJE MEG MIKOR EKKORA TUSKÓ A PASIJA, h már azon kiakadt, h megtudta, h ő költötte a legkevesebbet????Mit lehet egy ilyen emberrel beszélni? Nagyon okos vagy, előző, ezaz...:S...ha ezeket mind elmondaná neki, sztem agyvérzést kapna a gyerek...nem, itt sajnos v. megszoksz, v. megszöksz eset létezik.

Am. igen, baj, h őszinte voltál...aki ilyen vacak dolgon kiakad, az szánalmas, neis haragudj. Ez a pasitípus érdemli meg azt, h összevissza kammeroljunk nekik.

2010. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!