Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem öszinte velem,...

A párom nem öszinte velem, mit tegyek, az exével beszél, mert vannak gyerekeik, de azt mondja. Nem beszéltek, stb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán kérdezz rá a párodra .És mondd neki, h nyugodtan elmondhatja ha beszéltek az exével, hiszen tudod, hogy ez természetes, a közös gyerekeik miatt.
2011. szept. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy esetleg túl ellenséges az exxel?Lehet,hogy túl szigorúnak tart és nem akar balhét,vagy egyszerűen kímélni akar.MOndd el neki,hogy semmi gond nincs és természetes,hogy beszél vele,fáj,hogy nem bízik benned.Viszont,ha túl féltékeny vagy,akkor meg is van az ok.El kell tudni fogadni,hogy ők kapcsolatban lesznek,legalább a gyermek felnőtt koráig (már ha normálisak).
2011. szept. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy beszélnek egymással? Figyeled öket?

Másrészt miért lenne baj, föként ha gyerekeik is vannak. Normális pár azután is szokott beszélgetni, hogy szétmentek - ha emiatt hisztit csapsz, akkor örülj, ha nem leszel nagyon hamar menesztve.

2011. szept. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem csapok hisztit. Sztem is az lenne a normális, ha a gyerekkel kapcsolatos dolgokat normálisan meg tudnák beszélni. Nekem ezzel semmi gondom nem lenne. Én is megbeszélem a gyermekem dolgait a volt férjemmel. Csak én normálisan állok "ami a gyereknek jó" vagy ahogy a gyereknek jó témához. ellentétben a kétgyerekes család"anyá"val, aki ott tart be, ahol lehet. És nem érdekli, hogy ez a saját gyerekei rovására megy.
2011. szept. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!