Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most baj hogy őszinte voltam?...

Most baj hogy őszinte voltam? Miért kell ezen megsértődni?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt.

Megkérdezte tőlem,hogy melyik pasim vett nekem több ajándékot,és melyik a legkevesebbet...

Hát Ő vette a legkevesebbet,és mondtam neki.

Erre meg most be van sértődve!


2010. dec. 16. 13:14
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem:

1, Az ő dolga, hogy mennyit költ rád, végülis az ő fizetése. De azért egy virágot vagy egy csokit vehetne alkalmakkor, ha már te is adsz neki. Beszéljétek meg, esetleg találjatok ki egy max összeget, amit ünnepekkor egymásra költetek, vagy egyikőtök se vegyen semmit és akkor senki nem esik pofára.

2, Megsértődni meg nincs joga ezen, hiszen az igazságot mondtad neki.

3, Én nem várnám el, hogy vegyenek nekem dolgokat, lefeljebb én sem vennék neki. :) Ruhát, meg ilyen összegű "csak úgy" meg el sem fogadnék a páromtól. De különbözőek vagyunk... :)

2010. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
30%
És még mindig itt próbál meg győzködni minket, miközben a párjával nem mer beszélni. Ilyenkor lenne jó, ha lenne egy olyan opció, hogy a kérdésben szereplő másik fél kapjon valahogy egy másolatot édes párja kommentjeiből...
2010. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
56%

*JAH és mellesleg Ő szokta mondani,amióta összeköltöztünk,feleségként tekint rám,és mindn közös!!!!

Ezt sem én találtam ki...


Nyuszika... mindegy, mit mond és ki találta ki. Ezekre a dolgokra jogszabályok vannak. Akkor leszel feleség, ha aláírtátok az Anyakönyvet. És innentől lesz közös a házasságban szerzett jövedelem. Amit korábban szereztetek, az pedig SOHA nem lesz közös.

Ha tényleg így gondolja, miért nem vesz el?

2010. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
54%
Én még azt nem értem, miért mondod, hogy ő költi rád a legkevesebbet, mikor gyakorlatilag ő tart el? Csoda, hogy megsértődött?
2010. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem Te természetesnek veszed, hogy a párod eltart, pedig észre kellene venned, hogy ez sem kis költség, ezt Te minden hónapban "megkapod" tőle, mintegy ajándékként. Megértem, hogy rosszul esett neki, hogy at mondtad, hogy ő költi rád a legkevesebbet.
2010. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
21%
Nem mer fél hogy akkor lapát...Az meg nem éri meg neki,inkább itt szidja hogy nem olyan adakozó,mint ahogy szerette volna...
2010. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
21%
Pont ez jutott eszembe. Ha kitálal és panaszkodik, akkor aztán költözhet a fenébe.
2010. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
41%

*Szerintem Te természetesnek veszed, hogy a párod eltart, pedig észre kellene venned, hogy ez sem kis költség, ezt Te minden hónapban "megkapod" tőle, mintegy ajándékként. Megértem, hogy rosszul esett neki, hogy at mondtad, hogy ő költi rád a legkevesebbet.


ITT A PONT! Kár is tovább űzni-fűzni a témát.

2010. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem a párommal,és azt mondta igazam van..

Engem nem tart el a párom!!Ő fizeti a rezsit,ez igaz,de én veszem a havi kaját(igaz hogy abból a pénzből,amit a szüleim tettek félre nekem 18 év alatt-Családi pótlék,stb).

De amig tanulok,És nincs teljes jövedelmem,abból lesz megoldva.(Pont ezért amit irtatok,hogy ne legyen az hogy eltart)..

2010. dec. 16. 16:07
 50/54 A kérdező kommentje:
Amugy köszi mindenkinek a választ!!!!!!!
2010. dec. 16. 16:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!