Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj, már megint mit csináljak?

Jaj, már megint mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám szokás szerint részeg, egész éjjel ordítani fog, nekem pedig korán kéne kelnem tanulni :S :'(

15L


2010. dec. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

vállad be azt, hogy kiröhögnek, de ne hunyászkodj meg, szól vissza nekik, ahogyan eddig is,ne lássák, hogy félsz tőlük, és rosszul esnek a szavaik. Röhögd ki te is őket.

Arra tényleg figyelj, hogy ne hunyászkodj meg, mert ha megteszed, azt ők észre veszik és kihasználják még jobban.

Fú de meg kínálnám egy altatóval az ilyen embereket, jól pofán b@szni, aztán aludjál fiam....:D:D még csak meg sem sajnálnám:)


22l

2010. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
én sem sajnálnám... köszi a tanácsot :)
2010. dec. 7. 21:48
 43/70 anonim ***** válasza:
47%

Megint én vagyok ^^ Én véleményem szerint és a barátaim vélemyénye szerint szép vagyok * büszke magára* Meg dilis is de ez nemide tartozik. Ha elkezdenek piszkálni akkor tudod mit szoktam mondani nekik? ha mondanák pl hogy milyen csúnya vagy akkor visszaszólnák a helyedbe h nálad biztos szebb! Valamelyiknap odajött egy fiú elkezdte basztatni barátnőmet meg pasiát h milyen szépek együtt meg h mit fogják egymás kezét meg stb...Émeg mondtam neki hogy legalább neki a játékbabán kívül van másnak a kezét is fogni xDD Ne engedd magad =) Énse szoktam és nefeledd csak a hasukat üsd ne kíméld őket ;D Sok siket!

13/L

2010. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:
csak tudod, mikor ott vagyok, akkor mindig nehezebb :S
2010. dec. 7. 21:48
 45/70 anonim ***** válasza:

:S Amúgy még apukád mindig kiabál? Az ilyen embernek belekéne b*szni a fejét a falba! Már bocsi :$

13/L

2010. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. dec. 7. 21:51
 47/70 anonim ***** válasza:
esetleg vegyél valami szép, aranyos kiegészítőt, vagy csinálj magadnak... szal nekem volt olyan ismerősöm, aki úgy vészelte át az ilyet, h kialakított egy "stílust" spec ő ezt elszúrta, de aránylag működött... namost a lényeg, h Te jól és csinosnak érezd magad. És ehhez nem kell sok pénz, meg felhajtás. Pl. kicsit hippi stílus: pár vicces kitűző, papírboltban lehet mindenféle hivatalos helyre való matricát/fém táblákat kapni olcsón. Tedd egyedivé a füzeteid, agass pár cuccot a táskádra is, és ha így jól érzed magad, de beszólnak, mondhatod, h "jajj, Ti ezt nem értitek, nekem van stílusom" de csak már ha magadnak tetszik a külsőd és magabiztosnak érzed magad, már megéri. Mégha csak egyetlen kitűzőt is veszel fel, vagy egy szalagot a hajadba.
2010. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 A kérdező kommentje:
most épp a pincébe van, de majd feljön...
2010. dec. 7. 21:53
 49/70 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

de az a aj h magabiztos sem leszek soha, de majd megpróbálom :)

2010. dec. 7. 21:54
 50/70 anonim ***** válasza:
Amúgy rajzolni nem tudsz pl? mert adhatod a szakadt művész lelket is mint én :P mármint nem úgy szakadt, h a ruháim, hanem a szétszórtságomra használtam kifogásnak, h művész lélek vagyok. Vagy bármi, amiben ügyes vagy, arra légy büszke! és csináld büszkén, talán attól magabiztosabb leszel.
2010. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!