Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj, már megint mit csináljak?

Jaj, már megint mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám szokás szerint részeg, egész éjjel ordítani fog, nekem pedig korán kéne kelnem tanulni :S :'(

15L


2010. dec. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ne foglalkozz azokkal akik ilyeneket írnak! Azok igazábol nemis ismernek (: Amúgymeg szerintem menjetek el anyuddal rendörségre...Biztos lesz valami. Meglesztek anyuddal ketten! Legfeljebb mentek nagyihoz pár hónapra. Kitartás és bátorság =) Még leszek szóval nyugodtan írhatsz ^^
2010. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
nem leszünk meg, írtam, h anya keveset keres, és kell a pénz a gyógyszereire... anya szülei meg már nem élnek, apa anyja meg csak nem fogad be hát a fia elől menekülünk :S
2010. dec. 7. 21:25
 33/70 A kérdező kommentje:
de köszi :)
2010. dec. 7. 21:25
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld azt tettetni, hogy nem érdekelnek ill. viccesen hozzáállni, csak addig érdekes nekik a dolog. Most ilyenek jutottak eszembe: "Lehet, hogy csúnya vagyok, de legalább nem nézek ki úgy, mint Te..." vagy ha viccelődve, akkor "jajj, ez jó, de azt ismered, h ha a mókus úgy nézne ki mint Te, röhögve szaladna a körfűrésznek, mert tudod rád valahogy ez nagyon igaz". És legyen büszke a tartásod, nem mindenki bírná épp ésszel ami nálatok megy otthon! Légy büszke arra, aki vagy, és próbálj ne törődni velük, talán megunják. ha nem, az ő veszteségük, h nem ismernek meg Téged igazából!
2010. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

általában megpróbálom elég viccesen, de nyilván látják h bánt

de az a baj h általánosban meg itt is, szóval lehet benne vmi (nem mintha hangoztatni kéne), pedig jó alakom van meg normális ruhákat hordok, hát most na, érdekes arcom van (érdekes h ez egy arcXD)

2010. dec. 7. 21:30
 36/70 A kérdező kommentje:

viccesen felfogni*

köszi a választ

2010. dec. 7. 21:31
 37/70 anonim ***** válasza:

21:23 a rendőrséggel sajnos nem mennek sokra:(

én már voltam barátnőmmel,mert megverte a barátja elég csúnyán, azt mondta a rendőr, hogy nagyon sajnálja, de ameddig szó szerint vér nem folyik, addig ők nem tehetnek semmit. Max távol tartási végzést lehet kérni:(

2010. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:
voltunk már rendőrségen is, csak max feljelentést lehet tenni, de azt is visszavonta anya, mert mondom kell a pénz.. :SS
2010. dec. 7. 21:34
 39/70 anonim ***** válasza:
Biztos nekik van valami bajuk, és csak kell valaki, akit piszkáljanak. Még ha el is hiszem, h csúnya vagy, akkor sem ok rá, h piszkáljanak vele. Engem a ruháim miatt közösítettek ki, nem tagadom. Bár ha apukád azért jól keres, és ott nem látszik meg a dolog, akkor nem tudom miért Téged szemeltek ki, biztos nem vagy eléggé "vagány" hogy kicsit megszeppenjenek legalább...
2010. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:
de az a baj h most 15en egy ellen... akármit visszaszólok kiröhögnek:SS
2010. dec. 7. 21:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!