Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott hiányozni a gyerekkoro...

Szokott hiányozni a gyerekkorotok? Lennétek újra egy kis időre megint gyerek? Mit csináljak ha elfog ez az érzés?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban rám tör,hogy bárcsak. lennék megint egy kicsit gyerek.Azok a régi jó mesék,nyaranta a közös nyaralások,a legnagyobb gond,hogy most melyik babámmal játsszak,stb...19/L
2010. júl. 20. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

13 éves vagyok én még gyerek!! De néha nagyon szeretnék legalább egy 4 évvel idősebb lenni.

Mert így soha nem találkozhatok egy nagyon helyes műsörvezetővel. :)

2010. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék újra gyerek lenni, borzalmas volt!
2010. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Isten őrizzen meg tőle.
2010. júl. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Soha nem lennék újra gyerek! Ha belegondolok is kiráz a hideg. Sőt még beszélni sem szeretek (tudok) róla.
2010. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szokott hiányozni,de nem lennék újra gyerek jó ez így is nekem.:)

19/L

2010. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jó neked,hogy alig nőttél fel máris hiányzik a gyerekkorod.

Biztosan boldog szerető harmonikus család vett körül.

Sajnos én ezt nem mondhatom el,ezért nem szeretnék újra gyerek lenni.

36/nő

2010. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék újra gyerek lenni! Alig vártam, hogy felnőjek és elköltözhessek! Nem kell elviselnem alkoholista apám és idegbeteg anyám szeszélyeit! Nekem most így nagyon jó, hiába dolgozok, számlákat fizetek, gyereket nevelek, de kiegyensúlyozott, nyugodt életem van!
2010. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vágyom vissza egy percre sem, még 19 sem szeretnék újra lenni, amennyi te vagy, nemhogy fiatalabb.

25N

2010. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy sokatoknak nem volt igazi gyerekkora.

Nekem is csak 9 éves koromig volt boldog,tökéletes gyerekkorom,utána kezdődtek a gondok.Szüleim elváltak,apámat azóta nem érdeklem stb...

2010. júl. 20. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Isten ments!

És nem azért, mert nem volt boldog gyerekkorom. Csak nem kezdenék előlről mindent.

2010. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!