Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott hiányozni a gyerekkoro...

Szokott hiányozni a gyerekkorotok? Lennétek újra egy kis időre megint gyerek? Mit csináljak ha elfog ez az érzés?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban rám tör,hogy bárcsak. lennék megint egy kicsit gyerek.Azok a régi jó mesék,nyaranta a közös nyaralások,a legnagyobb gond,hogy most melyik babámmal játsszak,stb...19/L
2010. júl. 20. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
én a gondtalanság, szeleburdiság miatt szeretnék újra gyerek lenni. (bár még most is az vagyok eléggé, de még visszább mennék) viszont szüleim kiakasztanak, és ezért már ennél is jobban szeretném azt ha felnőnék, hogy elköltözhessek és talpra állhassak. 16/L
2010. júl. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy normális családban igen szeretnék újra gyerek lenni. Leginkább egy szép születésnapot szeretnék gyereknek.
2010. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem se volt túl jó gyerekkorom, de nem szakadt a nyakamba ennyi felelősség. Jobb lenne nem tudni az egészről és csak játszani. :)

Persze vannak előnyei is, hogy felnőtt vagyok, szerelem, párkapcsolat, életcél keresgélése.

20/L

2010. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem volt valami szép gyerekkorom, ezért nem is vágyom vissza. Mikor gyerekként veszekedtünk anyukámmal, mindig azt mondta, majd meglátom, hogy igaza van, ha nekem is lesz gyerekem. Nos, azóta van kettő is, de még mindig nem világosodtam meg, és teljesen máshogy viszonyulok a lányaimhoz mint annak idején ő hozzám.
2010. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!