Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj, már megint mit csináljak?

Jaj, már megint mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám szokás szerint részeg, egész éjjel ordítani fog, nekem pedig korán kéne kelnem tanulni :S :'(

15L


2010. dec. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam de annyit adnak érrte mint egy rendes embeerért :D
2010. dec. 7. 20:55
 12/70 anonim ***** válasza:
100%
szegény :( bánt titeket? mért nem tesz valamit anyukád? ez hihetetlen, egyszerűen rettenetes
2010. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg Zsédának jutott eszembe az Ajtók mögött című száma. Annyira igaz! én másnap biztos úgy de úúúgy leordítanám, még egy pofont is bevállalnék esküszöm, de megmondanám neki a magamét. És sajnos nem tudsz mit tenni, mégis mit tehetnél?:( maxium el mész anyuddal otthonról egy rokonhoz aludni, vagy valahova!


szívem szerint minden nőt és gyereket kimenekítenék egy ilyen ember kamrai közül, és haza hoznám őket:)

de sajnos ez lehetetlen!:(


22L

2010. dec. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mikor 12 éves voltam kb. 3-4 ötletet is kitaláltam, csak mai fejjel tudom, h nagyon átlátszó lett volna. Az a rossz a tökéletes demokráciával, hogy ezek ellen nem lehet mit tenni, mert ugye félő, hogy vannak akik visszaélnének vele, ha lenne rá módjuk. Meg sem tudom mondani, hogy apám háynszor törte be részegen az ajtót, ami nyitva volt, de túl részeg volt a kilincs lenyomásához... Ha nem jutok el a koliba, az Arany János tehetséggondozó programmal, akkor ma nem lennék az Eltén, az biztos... gondolom válás nem opció, más esetben meg nem tudsz mit tenni, csak várni, h el tudj költözni... én bevezetném a kényszerelvonót amúgy! azzal nem lehetne visszaélni. Mondjuk egy hét megfigyelésre, szigorral betenni apukát/anyukát, egy kivizsgálással meg lehet mondani alkesz-e, aztán míg teljesen ki nem ürül a szervezetéből az ital, addig kórház, és mondjuk a 3szori visszaesőket nemtom, de eltiltani a családjától valahogy... bár ha még elmeotthon sincs az országba, majd pont ilyenek lesznek...
2010. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 A kérdező kommentje:

azért nem tud elválni, mert anya nagyon keveset keres, de nagyon sok betegsége van, és nem tudnánk fizetni a gyógyszereket... még ha én dolgoznék akkor sem...

ja amúgy álmában nem kiabál, csakhogy reggel hatkor fekszik le...

2010. dec. 7. 21:00
 16/70 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: ha még nem tapasztaltad meg a leordítás következményeit: NE TEDD! én anno csúnyán jártam... na nem nagyon, de utána még agresszívabb is lett, nem csak a kicsavart csuklóm bánta... kerülni kell ilyenkor, bár gondolom ezt Te is tudod...
2010. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
nem szoktam hozzászólni ha részeg... sajnállak téged is :(
2010. dec. 7. 21:03
 18/70 anonim ***** válasza:
Ha van tegyél az orra elé valami erős alkoholt, ha többet iszik gyorsabban kidől.
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:

sajnos azért nemtom hány év kemény pia "megedzette" és nem dől ki hamar :S

de köszi h segíteni próbáltok :)

Amúgy nem is tudom miért tettem fel a kérdést, úgysem tud senki sem segíteni, de azért jól esik olvasni amiket írtok:)

2010. dec. 7. 21:05
 20/70 anonim ***** válasza:
100%
kedves vagy, de szerencsére én már túl vagyok a nehezén, már csak vegetál, 22 éves vagyok, szal már meg is tudnám védeni magam, csak tarts ki, meg ha van valaki, akivel néha elbeszélgethetsz, akár erről konkrétan az sem rossz. Nekem anno itt volt a nővérem, ha Neked nincs is, esetleg iskolapszichológus, vagy pszichológus sem rossz, haúgy érzed, h néha már nem bírod a dolgot.
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!