Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj, már megint mit csináljak?

Jaj, már megint mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám szokás szerint részeg, egész éjjel ordítani fog, nekem pedig korán kéne kelnem tanulni :S :'(

15L


2010. dec. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
100%

20:57 vagyok


add meg a címeteket, majd fejbe rugdosom attól legalább elalszik. Úgysem tud utánam szaladni ahhoz túl részeg!:S lány vagyok, de meg tenném:S még a saját apámmal is, ha ilyen lenne!

ne haragudj, tényleg ne haragudj, hogy ilyet írok, tudom, hogy az apukád, de.. abszolút nem tudom tolerálni az ilyen embert, aki bántja a családját, és még részeg is ráadásnak:(:( MÉLYSÉGESEN FELHÁBORÍÍT!!!!!! még meg is könnyeztem:(

2010. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:
nem tud erről sajnos senki csak anya... de az a baj h a suliban is gondok vannak (nem a jegyekkel), és azt nem mondom el neki, úgy is van elég baja
2010. dec. 7. 21:08
 23/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz átmenni vmelyik nagyszülődhöz aludni, én azt csináltam az én időmben.
2010. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
még egy utolsó tipp: háziorvosunk nekünk is megértő volt, kaptunk altatót, ami alkohollal is bevehető, csak ő megérezte az ízét a pián, félt, h meg akarjuk mérgezni. Egy próbát megér ilyen alkalmakra, hátha ma is kapható ilyesmi.
2010. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:

25 kmre lakik az aki él, sajnos, meg modnom ha kimennék utánam jönne...

de azért vagyok nagyon szomorú, hogy ha nagy leszek elmegyek egyetemre, és akkor anya itt marad vele egyedül :///

2010. dec. 7. 21:10
 26/70 anonim ***** válasza:
sulival mi nem tudunk segíteni? vagy nem olyan jellegű a probléma?
2010. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, nem is azt gondoltam, hogy a suhintó kardnak te fogod a markolatát.

Nagyon felzaklatott a segélykiáltásod, még most is alig látok a könnyeimtől.

Nem tudok segíteni, pedig nagyon szeretnék. Olyan tehetetlennek érzem magam, nem tudok, nem tudok.

Bátorságot, kitartást és türelmet kívánok, amíg a saját kezedbe nem tudod venni a sorsodat.

2010. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
ez az altatos jó ötlet..
2010. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

jaj, miattam ne sírj :)

a suliban meg az osztálytársaim... általánosban mindig bántottak (cigányok), itt a gimiben is egy darabig, de már nem, barátaim is vannak, de a fiúk minden nap mikor belépek felordítanak h jajj de csúnya vagy stb, meg neten a képeimhez is ilyeneket írnak :SS

2010. dec. 7. 21:14
 30/70 A kérdező kommentje:
de nem hiszem h az altatót be tudnám csempészni a piájába, de tényleg jó ötlet, majd feldobom anyának
2010. dec. 7. 21:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!