Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa megint részeg, mit csináljak?

Apa megint részeg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apám alkoholista...és most is részeg. Ilyenkor folyton verekedik, veszekedik, kiabál. Itt sírok a szobába, gyomoridegem van! :\\\\\\\'( Nagyon félek!!!
2009. máj. 18. 21:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod bezárni belülről az ajtót?

Egyébként pedig kérj segítséget holnap tanárodtól, iskolaigazgatótól, önkormányzattól, rendőrségtől. Mindenkinek szólj, aki csak segíteni tud rajtad. Jogod van a nyugalomhoz.

2009. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
12%
Azért ennyire nem ilyen a helyzet. Én inkább az iskola pszhiológussal beszélnék. Kötelezi a titok tartás.. és ő megmondaná mi a helyzet.
2009. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
de szar lehet:( mindenkeppen beszelj anyukaddal!!
2009. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
FEl a fejjel!! NIncs könnyű helyzeted.Csukd magadra az ajtót,és füllhallgatóval hallgas zenét,vagy csinálj olyan dolgot ami elteri a figyelmed!...
2009. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

apukád gyönyörködhetne a csillagok szépségében! Aztán véletlenül túl kihajol... nekem nem lenne lelkiismeret furdalásom, az enyém is ilyen volt, 36 évig tette tönkre az életemet.... pókerarccal letagadnám, hogy láttam, ahogy emelte a lábát, Ő ERŐLkÖDÖTT, HOGY TUD REPÜLNI!

najó, tudom, nem ilyen egyszerű-

Drága szivem, annyira együtt érzek veled, az én apám is egy alkoholista barom volt, sokat nehezítette az életemet.... ezek egy 2 másodperces halált érdemelnének, csakhát mi szívnánk meg! nics jó megoldás, én is annyi mindent próbáltam, egy idő után megszabadultam mert férjhez mentem, de szegény anyám ugyanúgy szívott tovább....

Hát, csak sok-sok-nagy-nagy- kitartást tudok kívánni!

2009. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyud hol van? Bánt is fizikailag Benneteket? Nem tudtok elköltözni? Vagy ha egyedül vagy, nincs egy közeli rokon, akitől segítséget kérhetsz, akihez odaköltözhetsz? Ha nincs senki, szólsz a suliban, apádra szabadítják a családsegítőket. Csak ez azért rossz megoldás, mert el hirtelen nem visznek, de apád bepipul... Hány éves vagy??
2009. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ennyire nem ilyen a helyzet."

Hanem mennyire? Alkoholista az apja, kiabál, VEREKSZIK. Milyen a helyzet szerinted? Azonnal fel kell jelenteni az ilyent, és azonnal eltávolítani a családjától. Ha leszokik, látogathatja.


Kedves kérdező, édesanyáddal mi a helyzet? Ő nem tud segíteni? Vagy őt (is) veri édesapád?

2009. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ha középiskolás korú koliba nem lenne esetleg lehetőséged beköltözni?

Sajnos annyira nem tudsz mit tenni, még a végén neked esne és bajod lenne. Nem ismerjük a többi tényezőt, de ha ez ennyire gyakori durva érdemes lenne családsegítőkhöz fordulni. Tudom, nagy lépésnek tűnik, de csak így akadályozhod meg, hogy tönkretegye a további életed/ életeteket!

a legjobbakat kívánom Neked!

2009. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
97%

22:06-os vagyok

na, miért kellett lehúzni, Mert le mertem írni, hogy ilyen ember azt érdemelné, hogy dögöln meg ott ahol van? Hát aki ezt lehúzta, AZ éljen ilyen emberrel évtizedekig! Én megtettem! És akármennyire is durván hangzik: az olyan ember aki a saját hülyesége miatt tönkreteszi a szer

2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

ettei életét, nem érdemli az életet...

Bocs a a szakadozottságért, nem 1005-os a gépem....

2009. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!