Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa megint részeg, mit csináljak?

Apa megint részeg, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Apám alkoholista...és most is részeg. Ilyenkor folyton verekedik, veszekedik, kiabál. Itt sírok a szobába, gyomoridegem van! :\\\\\\\'( Nagyon félek!!!
2009. máj. 18. 21:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%
Ja, most látom, ketten voltunk 22:06-osok... én az vagyok, aki magasról mutatná meg a csillagokat...... szóval kifeél nyíló ablak.... ez kell neki!
2009. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok...

Az ajtót zárd be ha tudod vagy pakold össze a cuccaid és menj el gyorsan valamelyik közeli ismerőshöz vagy rokonhoz. Már velem is előfordult hogy éjjel háromkor állítottam be a nagyszüleimhez. Ha az apukád nem engedne el akkor surranj ki esetleg. De ne hogy valami bajod esssen!

Nem szabad félned tőle. Ha látja hogy félsz akkor kihasználja. Nézz bátran a szemébe ne pityeregd el magad, ne lássa rajtad semmiképpen hogy mennyire is félsz tőle.

Én már jó párszor meg is ütöttem... Borzasztó lelkiismeretfurdalásom volt utána de mit csinálhattam volna akárma kisülhetett volna belőle ha hagyom magam. Jajj és elfelejtettem hozzá tenni hogy lány vagyok :D Tehát az nem akadály. Jajj és még valami ne feleselj vele ha nem muszáj!

Vigyázz magadra! Sajnálom hogy neked is ilyen az édesapád :S

2009. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

22:06

Nem én húztalak le, de gyakorlatilag arra biztatni egy gyereket, hogy nyírja ki az apját, nem a legjobb megoldás. Gondolom ezért nem találták hasznos válasznak. És hidd el, én megértelek Titeket, sajnos számomra is ismerős a helyzet.

22:11-es voltam.

2009. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nézz bátran a szemébe ne pityeregd el magad, ne lássa rajtad semmiképpen hogy mennyire is félsz tőle.

Én már jó párszor meg is ütöttem..." -- Azért ez nem a legjobb megoldás, az előbbit még provokációnak veszi, na utóbbit emg végképp... Nem tudhatjuk, milyen erőben van az apja. Tudom utóbbi nem tanács volt hanem saját tapasztalat, csak mondom.

2009. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám is ilyen volt. Anyukámmal 9 éve nem élünk vele. Beszélj anyukáddal vagy közeli ismerőssel. És a többi válaszolónak aki a rendőrséget meg hasonlókat ajánlott: tudom nem mindenhol ilyen a rendőrség de én arra emlékszem ahogy az akkor 105kg-os apám fekszik a 47kg-os anyámon és ököllel veri. Kihívtam a rendőrséget és mondtam hogy mi van itt. Erre mondtam hogy mentő is kellene vagy orvos mert apukám bántotta anyukámat. A rendőrök megkérdezik hogy vérzik-e anyukám mondtam hogy nem mondták hogy akkor nincs szükség mentőkre. Mire kiértek apám részegen feküdt a földön és aludt. beszéltek anyával és aznap benntartották a rendőrségen. Persze anyukámnak nem az volt a legfontosabb dolga hogy rohangáljon a rendőrségre hogy panaszt tegyen hogy mit csináltak a rendőrök. Anyukád hol van?
2009. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
22:32 ez borzasztó! Hála az égnek, hogy volt lehetőségetek és erőtök elköltözni!
2009. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Merre laksz ha közel?? átugorhatok meglátogatni édes apukádat!
2009. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyukad hol van? Van testvered is? Anyukad nem tud elvalni tole? Konyorogjel anyukadnak, hogy valjon el tole azonnal!!!!!

Mi van veled? Irjal!

2009. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó persze ez azért attól is függ milyen az édesapja mentalitása, nekem ez vált be és én csak segíteni szeretnék neki. Viszont az sem lenne valami jó ha az apja mondjuk elkezdené provokálni őt, ő pedig közben összecsinálná magát. Nálam ez vált be, régebben amikor látta hogy félek tőle mindig megütött mostanában már nem szóval saját tapasztalatból mondom. Én egy kicsit harciasabb vagyok szóval...

És ha nagyon eldurvulna a helyzet akkor mindenképpen hívd ki a rendőrséget ne hogy valamilyen komoly baj történjen.

2009. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek veled. Nekem az anyám volt alkoholista és minden este ment a banzáj. Semmit nem tehetsz azért, hogy leszokjon, én is kértem, sírtam, könyörögtem, hiába. Nekem el akart válni apukám, de nem mert, nehogy anyának ítéljen a bíróság. Akkoriban még nem volt divat, hogy az apa kapja meg a lány gyermeket. Anyuddal próbálj beszélni, így nem lehet élni, váljanak el. Addig meg próbálj minél messzebb kerülni tőle, menj kollégiumba vagy szervezz minél több programot magadnak. Ha mégis otthon vagy, mikor áriázik, akkor vonulj el, ne szólj hozzá! Ha nincs közönség és nincs mibe belekössön, akkor vagy elmegy otthonról vagy lefekszik aludni vagy mégtöbbet iszik és kiüti magát.
2009. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!