Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám már megint részeg. Mit...

Anyám már megint részeg. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van valamilyen rehab ilyenre? Ha elviszik valahova kikúrálni akkor mikor hozzák vissza lekkésőbb? :S
2010. nov. 25. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kényszeríteni elvonókúrára csak bírósági végzés alapján( pl. büncslekményt követett el ittasan)

CSak azt lehet kikúrálni aki azt akarja hogy meggyógyuljon

2010. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
az hogy eltörte a saját kezért mert seggrészegen jött haza szakadó esőben és elcsúszott azért még nem lehet elvinni? önmagára veszélyes. néha amikor többet iszik akkor én rendesen félek tőle mert nagyot tud ütni. többször megütött. ma például az utcán azt mondta hangosan hogy egy büdös önző árulkodós kis k_rva vagyok..
2010. nov. 25. 15:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Már nincs kényszerelvonó
2010. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és ha mondjuk kierőszakolom belőle azt hogy komolyabban bántson akkor feljelenthetem? mit tegyek? nem bírom már tovább.. most felvételiznék de emellett nem lehet :S

2 éve megy ez

2010. nov. 25. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon már nagyon régen nincs kényszer elvonókúra, már a szocializmus végén sem volt.


MIndamellet az önszántukból az elvonón résztvevő emberek csupán kb 10% gyógyul meg

2010. nov. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted max elvisznek állami gondozásba ha meg nagykorú vagy akkor zat mondják lépj le otthonról
2010. nov. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok..

miért vinnének állami gondozásba amikor ott van apám aki majdnem tökéletes? csak éppen nem keres annyit hogy eltudna tartani engem. most is németországba készül megpróbálni ott dolgozni hátha ott keres valami pénzt. én nagyon szívesen mennék vele. tesóm már elmúlt 18 de ő egyetemre jár. vele nem lakhatok. ott vannak még a nagyszüleim. mind a négy. én bármit megteszek csak anyámtól szabaduljak meg.

2010. nov. 25. 15:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért vinnének?

Mert felejelnted anyádat hogy bántalmaz vagyis vele nem lakhatsz

Apád nem tud eltartani.

Tesód nem tud vagy talán nem is akar eltartani

2010. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
HA nagyszülid vállalnak akkor akár ma is hozzájuk köktözhetsz
2010. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de mamámékhoz sem nagyon akarok költözni. otthonba vagy nevelőszülőkhöz sem akarok kerülni. vagy apum vagy meghalok. most választhatok... vagy jön a kolesz, mert még az a lehetőség is fennáll.
2010. nov. 25. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!