Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj, már megint mit csináljak?

Jaj, már megint mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apám szokás szerint részeg, egész éjjel ordítani fog, nekem pedig korán kéne kelnem tanulni :S :'(

15L


2010. dec. 7. 20:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó? Vagy mp3? Zenével sem tudsz elaludni? Nem annyira pihentető ha úgy alszol, de talán jobb, mintha aludnál 1-2 órát, vagy semennyit.
2010. dec. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
65%
van még a kamionomba egy pót ágy :) van benne rádió laptop, segítek neked elaludni :)
2010. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 A kérdező kommentje:

dee zenével szoktam, csak alapból nagyon nehezen alszok el, zenével meg mégjobban, és nagyon mély hangja van szóval hangosan kell hallgatnom h ne halljam és akk mégnehezebb :S

de köszi :)

2010. dec. 7. 20:41
 4/70 A kérdező kommentje:
xD jó még meggondolom :D
2010. dec. 7. 20:42
 5/70 anonim ***** válasza:
100%

gondoljátok szegényke el tud aludni zenével, még ha nem is hallja az édesapját, akkor is ott a tudat, hogy részeg:S

nem tudnék így elaludni!

Szegénykém, úgy sajnállak:( de legalább nem agresszív ugye???:S


22L

2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
dehogynem :S
2010. dec. 7. 20:50
 7/70 A kérdező kommentje:
de nem csak velem, anyával is :S... de köszi :)
2010. dec. 7. 20:50
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
ismerős a szitu.. de álmában is kiabál? nekem anno az ideg miatt is nehéz volt elaludni, esetleg tégy kint egy kis sétát a hidegben, h kitisztuljon a fejed, aztán valami mélyebb hangzású zenére próbálj elaludni, én egy gregorian kazit használtam... http://www.youtube.com/watch?v=TP71E7QLy9A vagy http://www.youtube.com/watch?v=_Gookw78gcU nekem ezek váltak be... ha a tanulás miatt aggódsz, én pl. 70 km-re, koliba jártam gimibe és bevállt, persze nem mondhatom,h minden alkoholista gyereke menjen oda, na de az is egy megoldás.
2010. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

de a szobámból se merek kimenni nemhogy a házból... de ki kéne surranni a telómért, h tudjak zenét hallgatni

köszi a tanácsokat!

2010. dec. 7. 20:52
 10/70 anonim ***** válasza:
93%

Minden alkeszt ki kellene irtani, aki berúgása alkalmával a családját, tehetetlen gyermekeit rettegésben tartja.

Lehet valaki alkoholista, de miért kell az ilyennek gyereket csinálni?

Egy suhintás egy jó karddal - egy fokkal jobb és élhetőbb lesz a világ.

2010. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!