Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a magyar...

Miért nem lehet a magyar nyelvet értelmesen használni?

Figyelt kérdés

Mi az , hogy x hetes mamikák, meg kismamik,x hónapos babók, meg apucika nem alszik velünk, Komolyan mondom, hogy néha nem tudom kiről beszél az illetékes."Apa ma nem jött időben haza."De ki az az apa?Apád?Vagy a férjed?Vagy ki?Hát szörnyű...Erősítsetek meg, ha igazam van.

Nekem a férjem mindig F É R F I volt, a gyerekünk hívta apának, de én mindig a pasi láttam benne, talán ezért működünk már 14 éve!


2010. nov. 23. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
89%
Hát a mink meg a Német ország szerintem gázabb mint a vok...
2010. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
53%

Pocaklakó nem egyenlő az étellel.

Egyik méhbe,másik gyomorba...

2010. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
37%
És, attól még a pocakban van mindkettő. Szóval az ételre is igaz lehet :D
2010. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
33%

Na, ez jó:)

Szerintem a gyerekem a pocakomban volt, hisz úgy is hívják, h pocakos, ha kismama az ember.

A kaja és a sör egyébként nem lakik a pocakban, hanem remélhetőleg egész gyorsan távozik az emberből :)))) Ők nem albérlők, egyszerűen csak átutazók:) És nem kötődök hozzájuk, és hát nem becézem őket. Bár a férjem időnként szokott olyat mondani, h söröcske, ő lehet, h jobban van érzelmileg érintve :)

2010. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
49%
na,látom a kismamák mindenkit lepontoztak,akik nem áldották az ő jelenlétüket:)Kérdező,IMÁDLAK!Az első ember akivel mindenben egyetértek.A babótól már kikívánkozna belőlem a reggeli meg a vacsi is.Az én szüleim soha nem hívták egymást apának-anyának,mi szólítjuk így őket,mert ők a MI szüleink.Ezzel a babó dologgal itt taálkoztam először,de azóta pfff!,hagyjuk is.Az én hozzászólásaimat pl.mindenhonnan törölték,mert mertem rájuk megjegyzést tenni.Minden kis apróságért felkapják a vizet,már nagyon uncsi.A pocaklakó meg hasonló "kismama"-féle szlengek undorítóak.El tudom képzelni,ha ennyiből áll a szókincsük akkor a gyerek milyen szavakat fog 1.gügyizni?pl.:szopika,tejcike,babó vagyok:) na mindegy,ez a későbbiekben is tuti jót fog neki tenni.Mondatom vége hasonló egy másik kérdés hozzászólásomhoz,amit persze töröltek is az anyucíííkák,na lám,ezt is?kíváncsi vagyok.
2010. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem minden kismama gügye:) Én 10 hónapja szültem a FIAMAT,esetleg babámat.Néha Manónak hívom,ez szerintem nem gáz.De a "Jaj,de édi-bédi babód van,szopizik még?Hány hósak vagytok?"stb,stb,stb engem is kiakaszt.És nem mindig kisgyerekes beszél így.Sokan,ha csak meglátnak egy babát,visszafejlődnek.Volt,hogy a szopiztok még kérdésre azt feleltem,h igen,a fiam naponta 3-4-szer,én kétnaponta egyszer.Vajon miért pirult el a kérdező?Csak válaszoltam a kérdésére.(anyucicumicukák,lehet lepontozni,mielőtt iszit visztek az édi-bédi babócikátoknak!)
2010. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó kettő hozzászóló, bár én sem gügyögök, nem mondok tejcit, sem babócácskát, de Nektek meg egyenesen undorító a stílusotok. Ti a másik véglet vagytok.

Akkor lesztek különbek ha megtaláljátok mind az arany középutat, mind a másik véleményének elfogadását, mert amit pl. utolsó írt zárójelben az egy hihetetlenül gyermekes megnyilvánulású gúnyolódás. EZ még botrányosabb mint a gügyögés. Lehet hogy Te kedves utolsó nem gühyügsz, de ugyanúgy gúnyolódsz mint egy kisgyermek. Előtte szóló Kristen fedőnevű meg most olvasom szintén.....gúnyolódsz ("anyucíííííkák") mint egy elkényeztetett óvodás.

GRATULÁLOK Nektek! Nektek is sikerült lemenni egy kisgyerek szintjébe :) Bebbizonyítottátok hogy a "Bagoly mondja verébnek..." azért mégiscsak örök érvényű :)

2010. nov. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
35%

És elnézést kérek a gépelési hibákért mielőtt az óvodáscsoport kigúnyol :)


Ja és Kristen fedőnevű valakinek: a "pfff" megnyilvánulás is egy icike picikét gyermeteg, ezzel én is itt találkoztam először, csak éppen a "Kamaszok" kategóriában. És tényleg!

2010. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
Na a babó meg a manó aztán marhára más kategória...nagyeszű.
2010. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
59%

OFF:Kedves 83%-os:


Mond csak,nem érzed úgy hogy ellentmondásban állsz saját magaddal?

Minden egyes alkalommal leírod (a kb. 10 válaszodban)hogy ezen milyen felesleges veszekedni de azért mindenkinek lehet saját véleménye.Te lépten nyomon belekötsz minden második válaszoló válaszába egy olyan témában amiről már leírtad korábban hogy nincs értelme,akkor miért írsz?:)

(u.i.:kitöröltetheted ezt a válaszom,de attól még ugyanúgy elkéne gondolkodnod:)

OFF vége


Borzasztóan torznak találom hogy egy családban nincs férj hanem apa van.Mindenkinek van apja és van akinek férje is.Ez fordítva is igaz "anyára" nézve.


Az a fura nekem is hogy régen nem volt olyan hogy anya-hanem édesanya.Ezt hiányolom.


A babó,manó,pocaklakóról... nem mondok véleményt,már megtették helyettem :)

2010. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!